MultiVolt 36V

CR36DAWGZ Accu MULTI-VOLT reciprozaag - 36 V / 2.5 Ah / 300 mm

CR36DAWGZ
/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/pendelbeweging.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/electronic.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/uvp.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/li-ion.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/2.5ah.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/brushless.gif
koolborstelloze motor |  variabel toerental I zaagsnelheid instelbaar in 4 standen | hoge zaagsnelheid | lage vibratie | pendelslag met swing action | "Power Lock Systeem": zaagblad verwisselbaar zonder gereedschap | zaagvoet verstelbaar zonder gereedschap | Led verlichting | grote ophanghaak | standaard 2 MULTI VOLT accu's en lader | 
Bestelnummer CR36DAWGZ
Slaglengte (mm) 32
Capaciteit hout (mm) 300
Capaciteit staal (mm) 19
Capaciteit buizen (mm) 130
Toerental onbelast (min.) 0 - 1.700 / 0 - 2.000 / 0 - 2.500 / 0 - 3.000
Batterij capaciteit (Ah) 5,0 - 2,5
Batterij voltage (V) 18 - 36 V
Batterij samenstelling Li-ion
Batterij oplaadtijd (min.) 32
Batterij (type) BSL36A18
Oplader (type) UC18YSL3, 220 V, 50/60 Hz
Motor zonder koolborstels
ACS (automatic control system)
UVP (User Vibration Protection)
Lengte (mm) 485
Gewicht (kg) 4.8
Standaard accessoires 2 accu's , 1 oplader, 1 kunsstof koffer
Artikel
*91  
371750 BATTERY BSL 36A18 (EUROPE.AUS.NZL)
*501  
370683 CURVED BLADES NO.141(S)150L P.14(3 PCS) (NEW 752043)
1  
373501 UPPER COVER NEW
2  
373488 SHAFT (A) NEW
3  
305574 HEX.SOCKET HD.BOLT M5X16
4  
373497 CHANGE SHAFT NEW
5  
872822 O-RING (S-5)
6  
955479 RETAINING RING (E-TYPE) FOR D6 SHAFT
7  
307127 SEAL LOCK SCREW (W/SP. WASHER) M4X12
8  
323210 BOLT WASHER M4 (BLACK)
9  
373503 CHANGE KNOB NEW
10  
373499 SPRING (B) NEW
11  
373500 SPRING CAP NEW
12  
373508 LEVER PLATE NEW
13  
373490 SPRING (A) NEW
14  
373487 PLUNGER HOLDER NEW
15  
371382 BASE NEW
16  
371383 BASE PLATE NEW
17  
332662 HEX. SOCKET BOLT M5X12 NEW
18  
373502 BASE LEVER SHAFT NEW
19  
373504 BASE LEVER NEW
20  
373506 FRONT COVER NEW
21  
373507 ADJUSTING PIN NEW
22  
373477 SEAL WASHER NEW
23  
373478 DUST SEAL NEW
24  
373479 SLEEVE PLATE NEW
25  
373480 FELT WASHER NEW
26  
373481 SEAL SLEEVE (A) NEW
27  
373482 O-RING NEW
28  
373483 SEAL SLEEVE (B) NEW
29  
373484 METAL (A) NEW
30  
373486 PLUNGER NEW
31  
373489 PLATE (A) NEW
32  
371368 SPIRAL RETAINING RING D16 NEW
33  
373475 BLADE HOLDER NEW
34  
371381 SLEEVE NEW
35  
371378 HOLDER PIN NEW
36  
371379 BLADE SPRING NEW
37  
373476 BLADE HOLDER COVER NEW
38  
371367 RETAINING RING FOR D13 SHAFT NEW
39  
371380 PIN NEW
40  
373491 METAL PLATE NEW
41  
371991 SEAL LOCK HEX.SOCKET HD. BOLT M6X20 NEW
42  
373492 ORBITAL GUIDE NEW
43  
373494 GEAR NEW
44  
373495 CONNECTING PIECE NEW
45  
373959 NEEDLE BEARING NEW
46  
6803BB BALL BEARING 6803 NEW
47  
373485 METAL (A) NEW
48  
373498 PACKING NEW
49  
373518 GEAR COVER NEW
50  
373527 O-RING (I.D 31.5) NEW
51  
328707 TAPPING SCREW D5X30 (W/FLANGE) BLACK
52  
6201VV BALL BEARING 6201VVCMPS2L
53  
301936 SLOTTED HD. SCREW (SEAL LOCK) M4X10
54  
373493 SPINDLE NEW
55  
373509 COUNTER GEAR NEW
56  
6001VV BALL BEARING 6001VV
57  
939555 RETAINING RING FOR D28 HOLE (10 PCS)
58  
939542 RETAINING RING FOR D12 (10 PCS)
59  
373510 UNDER COVER NEW
60  
CAUTION SEAL (B)
61  
CAUTION SEAL (A)
62  
939544 RETAINING RING FOR D15 SHAFT (10 PCS)
63  
6002VV BALL BEARING 6002VVCMPS2L
64  
373511 WASHER D34.8 NEW
65  
373512 BUSH NEW
66  
373513 DAMPER NEW
67  
949818 HEX.SOCKET HD.BOLT M5X8 (10 PCS)
68  
373514 BEARING COVER NEW
69  
361096 ROTOR ASS'Y NEW
70  
373515 DUST SEAL (606) NEW
71  
606ZZM BALL BEARING 606ZZMC3PS2S
72  
373516 RUBBER BUSH NEW
73  
373517 FAN GUIDE NEW
74  
981824 HEX.HD. TAPPING SCREW D4X45
75  
341012 STATOR SENSOR PCB NEW
76  
373528 LED NEW
78  
373524 CONTROLLER NEW
79  
372228 BATTERY TERMINAL NEW
80  
319760 PUSHING BUTTON
81  
373522 DC-SPEED CONTROL SWITCH NEW
83  
373519 HOUSING NEW
86  
305490 TAPPING SCREW D4X30 (W/FLANGE) BLACK
87  
371387 HOOK NEW
88  
371992 SEAL LOCK HEX.SOCKET HD. BOLT M5X10 NEW
90  
339250 TAPPING SCREW D4X20 (W/FLANGE) NEW
92  
373520 HANDLE SET (A+B) NEW
93  
373523 SWITCH CONTROLLER ASS'Y NEW
502  
CHARGER (MODEL UC 18YSL3)
503  
329897 BATTERY COVER
504  
373526 PLASTIC CARRYING CASE NEW