Machines 36V

C3607DAW2Z Accu cirkelzaag - 62 mm / 36 V

C3607DAW2Z
/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/spindelblokkering.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/aanloopstroombegrenzing.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/constante_snelheid.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/brushless.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/blower_function.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/electric_brake.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/multi_volt.gif
| compact en lichtgewicht | hoge zaagcapaciteit: 62 mm | koolborsteloze motor | krachtige machine met hoge zaagsnelheid | elektronische stuurschakeling tussen stille modus en power modus volgens belasting | snel en gemakkelijk zaagblad verwisselen | blaasfunctie | overbelastingsbeveiliging I soft grip | accu indicator | dubbele led verlichting | in HSC IV koffer | exclusief accu's en lader
Bestelnummer C3607DAW2Z
Zaagblad ∅ (mm) 185
Asgat ∅ (mm) 30
Zaagdiepte 90° (mm) 62
Zaagdiepte in verstek 45°(mm) 47,5
Toerental onbelast (min.) 2.000 - 4.300
Motor zonder koolborstels
Motorrem
Aanloopstroombegrenzing
Lengte (mm) 326
Gewicht (kg) 4
Standaard accessoires 1 zaagblad, 1 zijgeleider, 1 HSC IV
Artikel
1  
373643 SPINDLE GEAR NEW
2  
373810 BEARING HOLDER NEW
3  
992013 SEAL LOCK FLAT HD. SCREW M5X14
4  
6003VV BALL BEARING 6003VVCMPS2S
5  
373811 BUSH NEW
6  
370591 WASHER NEW
7  
373011 RETURN SPRING NEW
8  
373812 LOWER GUARD NEW
9  
302435 BEARING HOLDER
10  
990430 SEAL LOCK FLAT HD. SCREW M4X10
11  
324597 WASHER (A)
12  
302412 TCT SAW BLADE 185MM-D30 HOLE-NT18
13  
333556 WASHER (B)
14  
338917 HEX FLANGE BOLT NEW
16  
328045 LEVER (OLD 320957)
18  
373644 LED NEW
19  
361087 ROTOR NEW
20  
338918 LOCK LEVER NEW
21  
334225 SPRING NEW
22  
373641 GEAR COVER NEW
23  
373814 FLOW GUIDE (A) NEW
24  
337080 CUSHION NEW
25  
949794 FLAT HD.SCREW M6X20 (10 PCS)
26  
372747 BOLT M6 (SQUARE) NEW
27  
935196 MACHINE SCREW (W/WASHERS) M4X12 (BLACK)
28  
372757 DUST COLLECTOR SET NEW
29  
334141 MACHINE SCREW M4X35 (W/WASHERS) BLACK NEW
30  
338919 FLOW GUIDE NEW
31  
338902 HOUSING SET NEW
32  
336554 CUSHION NEW
33  
372734 WASHER (A) NEW
34  
338928 RUBBER BUSHING NEW
35  
670514 RETAINING RING (E-TYPE)
36  
372746 LOCK NUT NEW
37  
372745 LEVER NEW
38  
320975 WASHER
39  
373010 SEAL LOCK SCREW M4X14 (W/SP. WASHER) NEW
40  
319541 SEAL LOCK HEX. SOCKET SET SCREW M5X6
41  
301806 WING BOLT M6X15
42  
947859 LOCK SPRING (OLD 996224)
43  
373815 SEAL LOCK HEX. SOCKET SET SCREW M6X10 NEW
44  
372742 BASE FOR GBR NEW
45  
372744 BEVEL PLATE NEW
46  
949750 ROLL PIN D6X50 (10 PCS) (OLD 949750Z)
47  
320163 STEP PIN D6X13
48  
372754 LINK NEW
49  
305490 TAPPING SCREW D4X30 (W/FLANGE) BLACK
50  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
51  
338934 SUB HANDLE NEW
53  
307811 TAPPING SCREW D4X16 (W/FLANGE) (BLACK) (OLD 930446)
55  
334333 TAPPING SCREW D3X12 (BLACK)
56  
371909 HANDLE COVER (GREEN) NEW
57A  
374780 KNOB NEW
58A  
374781 SPRING NEW
59  
338899 TRIGGER NEW
60  
371907 SWITCH NEW
61  
341002 STATOR FET PCB ASS'Y NEW
62  
305691 MACHINE SCREW M4X14 (W/WASHERS) BLACK
63  
371908 HANDLE SET (GREEN) NEW
64  
371750 BATTERY BSL 36A18 (EUROPE.AUS.NZL)
66  
373817 BASE NEW
67  
374782 KNOB SPRING SET NEW
501  
CHARGER (MODEL UC 18YSL3)
502  
944459 HEX. BAR WRENCH 5MM
503  
329897 BATTERY COVER
504  
LEVER
505  
302691 GUIDE
506  
337528 CASE ASS'Y (STACKABLE)
507  
336474 HINGE
508  
336473 HANDLE (HSC) NEW
509  
336472 LATCH
510  
373646 INNER TRAY C3607DA HSC NEW