Motor grastrimmers en bosmaaiers D-greep

CG23ECPWAZ Grastrimmer - 22,5 cc / 0,7 kW / 4,4 kg
CG23ECPWAZ
| New Pure Fire motor | krachtige motor, voldoet aan de emissie Euro 2 normen | grote brandstoftank met beschermkap | S-start: gemakkelijk en snel starten zonder terugslag | anti-vibratie systeem | ergonomische D-greep en rechte steel | wordt geleverd met draadkop
Bestelnummer CG23ECPWAZ
Type brandstof 2-takt
Cilinderinhoud (cc) 22,5
Vermogen (Kw) 0,70
Inhoud brandstoftank (cc) 480
S-start
Triaxiale vibratiewaarde (ah) m/s² 4,8
Geluidssterkte (Lwa) dB(A) 99,6
Aandrijfas ∅ (mm) 24
Afmetingen L x B x H (mm) 1.770 x 320 x 235
Gewicht (kg) 4,9
Artikel
*149  
6601403 FUEL PIPE SET NEW
*149  
6601404 FUEL PIPE SET
*180  
6600803 GEAR CASE (S) NEW
*180  
6600804 GEAR CASE (S) NEW
*226  
6600447 CAUTION MARK (USA)
*142  
6600789 TANK NEW
*142  
6600788 TANK NEW
*4  
6601288 TOP COVER NEW
*4  
6601289 TOP COVER NEW
*125  
6600772 CLUTCH SHAFT (F) NEW
*132A  
6601398 FUEL PIPE
*132A  
6601401 FUEL PIPE NEW
  
STANDARD ACCESSORIES
1  
6600706 HEX.SOCKET BOLT M5X55 NEW
2  
6600707 HEAT SHIELD NEW
3  
6600710 MUFFLER PACKING NEW
5  
6600714 AL TAPE NEW
6  
6600713 IGNITION PLUG (AC6AR) NEW
8  
6600711 CYLINDER NEW
9  
6698864 CAUTION LABEL (HOT)
10  
6600715 SPACER NEW
13  
CAUTION MARK
14  
6600721 CHOKE LEVER NEW
15  
6600722 CLEANER BASE NEW
16  
6600723 CHOKE PLATE NEW
17  
6600724 TAPPING SCREW ST 4.2X9.5 NEW
18  
6600725 AIR FILTER ELEMENT NEW
19  
6600726 CLEANER COVER NEW
20  
6699000 PRIMER LABEL
21  
6601297 START LABEL NEW
22  
6600727 CLEANER KNOB NEW
23  
6600327 MARK PLATE (T)
24  
6600728 HEX. SOCKET HD. BOLT (W/WASHERS) M5X60 NEW
25  
6600729 INTAKE PACKING NEW
26  
6600730 CARBURETOR INSULATOR NEW
28  
6600732 CARBURETOR PACKING (A) NEW
29  
6600733 HEAT INSULATION PACKING NEW
30  
6600734 CARBURETOR PACKING (B) NEW
31  
6600735 CARBURETOR ASS'Y (WYK-483) NEW
32  
6601292 CABLE ADJUST STAY NEW
33  
6684692 PUMP GASKET (OLD 577-25292-20/6696321)
34  
6684693 PUMP DIAPHRAGM (OLD 576-25100-20/6696325)
35  
6684691 DIAPHRAGM GASKET (OLD 475-25153-20)
36  
6684870 THROTTLE SET SCREW (OLD 514-25100-20)
37  
6601293 SWIVEL NEW
38  
6684874 THRUST WASHER (OLD 549-25165-20)
39  
6684696 STOP RING (OLD 489-25100-20)
40  
6684875 CLEANER PACKING (OLD 431-0634C-20)
41  
6684700 INLET SCREEN
42  
6601294 PUMP BODY NEW
43  
6684690 METERING DIAPHRAGM
44  
6684687 PRIMING PUMP COMP. (OLD 442-25151-80)
45  
6684689 PRIMING BODY (OLD 447-25108-20)
46  
6684688 DIAPHRAGM COVER (OLD 476-25151-20)
47  
6684699 SET SCREW (OLD 548-25151-20/6696324)
48  
6600755 HEX. SOCKET HD. BOLT M4X10 NEW
49  
6600756 BOLT WASHER D4 NEW
50  
6600757 EXHAUST PIPE NEW
51  
6600758 EXHAUST PACKING NEW
52  
6600759 SPARK ARRESTER NEW
53  
6600708 MUFFLER NEW
54  
6600742 HEX. SOCKET HD. BOLT (W/WASHERS) M5X14 NEW
55  
6600744 AL TAPE NEW
56  
6601291 INSULATION PLATE NEW
57  
6600660 IGNITION COIL SPACER NEW
58  
6600738 CYLINDER PACKING NEW
59  
6600739 PISTON RING NEW
60  
6600740 PISTON NEW
61  
6600736 CIRCLIP NEW
62  
6600741 WOODRUFF KEY NEW
63  
6600737 PISTON PIN NEW
64  
6600712 HEX. SOCKET HD. BOLT M5X16 NEW
65  
6600745 CRANK CASE (A) NEW
66  
6600746 CRANK CASE PACKING NEW
67  
6600747 OIL SEAL NEW
68  
6600594 BALL BEARING NEW
69  
6600748 CRANK SHAFT NEW
70  
6600749 KNOCK PIN NEW
71  
6600750 CRANK CASE (B) NEW
72  
6600752 PULLEY NEW
73  
6601321 RETAINING RING NEW
74  
6601322 STARTER PAWL SPRING NEW
75  
6601323 STARTER PAWL NEW
76  
6600753 RECOIL STARTER (S) NEW
77  
6601307 SET SCREW NEW
78  
6601309 CAM (S) NEW
79  
6601311 DAMPER SPRING (S) NEW
80  
6601313 REEL (S) NEW
81  
6601315 SPIRAL SPRING (S) NEW
82  
6601317 STARTER CASE (S) NEW
83  
6601319 STARTER ROPE (S) NEW
84  
6601320 STARTER HANDLE NEW
85  
NAME PLATE
86  
6600720 HEX. SOCKET HD. BOLT (W/WASHERS) M5X16 NEW
111  
6600760 HEX. SOCKET HD. BOLT (W/WASHERS) M5X12 NEW
112  
6600731 HEX. SOCKET HD. BOLT (W/WASHERS) M5X25 NEW
113  
6600761 HOLDER (A) NEW
114  
6600762 HOLDER (B) NEW
115  
6600763 ANTI VIBRATION RUBBER NEW
116  
6600764 FAN CASE NEW
118  
6600765 IGNITION COIL NEW
119  
6600766 CORD INSULATION TUBE NEW
120  
6600767 PLUG CAP NEW
121  
6600768 PLUG CLIP METAL NEW
122  
6601296 CORD NEW
123  
6600775 HEX. SOCKET HD. BOLT (W/WASHERS) M4X20 NEW
124  
6600770 RETAINING RING NEW
125  
6600771 CLUTCH SHAFT (S) NEW
126  
6600661 STEP BOLT NEW
127  
6600662 BENT WASHER 8 NEW
128  
6600773 CLUTCH NEW
129  
6600664 CLUTCH WASHER (B) NEW
130  
6600658 FLY WHEEL NUT NEW
131  
6600774 MAGNETO ROTOR NEW
133A  
6601400 FUEL PIPE NEW
134A  
6600671 FUEL GROMMET NEW
135  
6600782 TANK CAP RETAINER NEW
136  
6600781 TANK CAP RETAINER HOLDER NEW
137  
6600780 TANK CAP PACKING NEW
138  
6600779 VALVE HOLDER NEW
139  
6600778 VALVE NEW
140  
6600777 TANK CAP NEW
141A  
6600776 TANK CAP ASS'Y NEW
143A  
6685199 PUMP FILTER BODY ASS'Y (OLD 675-11600-90/6692275/6692278)
144  
6601295 CLIP NEW
145  
6600791 STAND NEW
146  
6600716 HEX. SOCKET HD. BOLT (W/WASHERS) M5X18 NEW
147  
6698921 TANK MARK LABEL (50:1)
148  
6601396 FILTER ELEMENT NEW
161  
6600824 THROTTLE LEVER NEW
162  
6600832 TAPPING SCREW ST2.9X18 NEW
163  
6600831 HANDLE (B) NEW
164  
6600833 STOP SWITCH NEW
165  
6600830 SPRING (B) NEW
166  
6600829 THROTTLE LEVER NEW
167  
6600826 HANDLE (A) NEW
168  
6600834 HEX. SOCKET HD. BOLT M5X30 NEW
169  
6600828 TRRIGER LOCKOUT NEW
170  
6600827 SPRING (A) NEW
171  
6600835 THROTTLE WIRE COMP. NEW
173A  
6699871 SET BOLT M5X25 NEW JAN
174  
6600795 HANDLE HOLDER (A) NEW
175  
6600836 BIKE HANDLE NEW
176  
6600801 LOOP HANDLE BRACKET NEW
177  
6600873 HEX. SOCKET HD. BOLT (W/SP.WASHER) M5X35 NEW
178  
6600800 LOOP HANDLE NEW
179  
6600802 BARRIER NEW
181  
6600856 BOLT (W/WASHER) M6X8 NEW
182  
6600855 HEX. SOCKET HD. BOLT M5X12 NEW
183  
6600857 HOLDER (A) NEW
184  
6600858 HOLDER (B) NEW
185  
6600859 NUT COVER NEW
186  
6600860 U-NUT (LEFT HAND) M10 NEW
187  
6600854 HEX. SOCKET HD. BOLT M5X30 NEW
188  
6600796 HANDLE HOLDER (B) NEW
189A  
6600797 HANDLE HOLDER RUBBER NEW
190  
6600798 HANDLE HOLDER (C) NEW
191  
6600799 HEX. SOCKET HD. BOLT (W/WASHERS) M6X25 NEW
192  
6600570 NYLON HEAD NEW
193  
6600806 NYLON HEAD COVER NEW
194  
6600809 REEL SPRING NEW
195  
6600808 PULLEY NEW
196  
6600807 NYLON CORD NEW
197  
6600810 CORD GUIDE NEW
198  
6600811 NYLON HEAD CAP NEW
199  
6600822 THROTTLE LEVER NEW
200  
6600852 GRIP NEW
201  
6601306 THROTTLE COLLER NEW
202  
6600825 NUT M5 NEW
203  
6600853 HANDLE GRIP NEW
204  
6600839 SCREW (W/WASHERS) M5X25 NEW
205  
6600850 HANDLE (B) NEW
206  
6600851 STOP SWITCH COMP. NEW
207  
6600843 HANDLE CLAMP NEW
208  
6600841 THROTTLE LEVER NEW
209  
6600842 SPRING (C) NEW
210  
6600849 CONNECTION LABER NEW
211  
6600847 SPRING (D) NEW
212  
6600846 TRRIGER LOCKOUT NEW
213  
6600848 SPRING (E) NEW
214  
6600840 THROTTLE WIRE COMP. NEW
215  
6600845 HANDLE (A) NEW
216  
6600844 SCREW (W/WASHERS) M5X30 NEW
217  
6601330 LIMIT RING NEW
218  
6600821 LOOP HANDLE RUBBER NEW
219  
6600818 HANGER NEW
220  
6600838 HANGER CLAMP NEW
221  
6600837 HANGER NEW
222  
6600813 HEX. HOLE BUTTON SCREW M6X25 NEW
223  
6600812 COVER BRAKET NEW
225  
6600815 HEX.HOLE BUTTON SCREW M6X20 NEW
226  
6600450 CAUTION MARK HITACHI NEW
227  
6600814 COVER BRACKET (US) NEW
228  
6601305 LEVEL MARK(A) NEW
229  
6600816 MAIN PIPE NEW
230  
6600817 DRIVE SHAFT NEW
231  
6601299 GUARD NEW
232  
6601333 COVER GUARD (EU) NEW
233  
6601301 TAPPING SCREW D4X12 NEW
234  
6601302 KNIFE NEW
235  
949554 NUT M4 (10 PCS)
236  
6696584 KNIFE
237  
6696583 GUARD
238  
323210 BOLT WASHER M4 (BLACK)
239  
6685068 MACHINE SCREW (W/SP. WASHER) M4X12 (OLD 994-14040-121)
240  
6684709 HEX. HOLE BOLT M5X25/S (OLD 994-16050-252/790275)
241  
6600500 HANDLE HOLDER (A) SINCE 7.2015
242  
6600501 HANDLE HOLDER (B) SINCE 7.2015
243  
6696578 HANDLE HOLDER (C)
244  
6684714 HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
251  
6698325 FLEXIBLE SHAFT
252  
6601405 MAIN PIPE ASS'Y NEW
253  
6600494 CUTTER CASE (OLD 6698810)
254  
6698331 BEARING WASHER
255  
949819 HEX.SOCKET HD.BOLT M5X10 (10 PCS)
256  
6698334 BOLT M6
257  
6698335 SAFETY COVER BRACKET
258  
949662 HEX.SOCKET HD BOLT M5X25 (10 PCS)
259  
6698809 GUARD (OLD 6698332)
260  
949238 MACHINE SCREW M5X14 (10 PCS)
261  
949424 WASHER M5 (10 PCS)
262  
6698333 KNIFE
263  
949454 SPRING WASHER M5 (10 PCS)
264  
949555 NUT M5 (10 PCS)
265  
6601376 NYLON HEAD ASS'Y TAP&GO 4" M8X1,25 RH (NEW 781301)
266  
6601375 NYLON HEAD COVER (B) NEW
501  
6600574 BOX SPANNER 16X17MM NEW
502  
944458 HEX. BAR WRENCH 4MM
503  
6600578 CUTTER COVER NEW
504  
6600577 BLADE 255X3T
505  
6600863 TOOL BAG NEW
506  
6600576 SAFETY GLASSES
507  
6600579 HANGING STRAP (S) NEW
508  
6600580 HANGING STRAP (DE) NEW