Niet meer beschikbaar

DS12DM
Artikel
  
STANDARD ACCESSORIES
1  
311959 SPECIAL SCREW M6X23 (LEFT HAND)
2  
320684 DRILL CHUCK 13VLRG-N (W/O CHUCK WRENCH)
Alternatief: 315133
3A  
322460 GEAR BOX ASS'Y
4  
322461 CLUTCH DIAL
5  
320758 NUT
6  
320757 SPRING
7  
320756 THRUST PLATE
8  
326755 FRONT CASE (OLD 320755)
9  
320773 CLICK SPRING
10  
319744 ROLLER
11  
306936 STEEL BALL D5
12  
320759 LOCK RING
13  
320761 RING GEAR
14  
312708 NEEDLE ROLLER SET (C) (6 PCS)
15  
320760 CARRIER
16  
320782 PLANET GEAR (C) SET (3 PCS)
17  
320762 PLATE (B)
18  
320763 REAR CASE
19A  
324357 SCREW SET D3X12 (4 PCS.)
21B  
331070 SLIDE RING GEAR (OLD 330059)
22  
320764 PINION (C)
23  
320781 PLANET GEAR (B) SET (4 PCS)
24  
320766 PINION (B)
25  
320780 PLANET GEAR (A) SET (4 PCS)
26  
320767 FIRST RING GEAR
27  
320768 PLATE (A)
28  
320769 MOTOR SPACER
29  
360627 ARMATURE DC 12V
30A  
334902 MAGNET (H) (OLD 322520)
31  
322521 DUST GUARD
32  
320774 BRUSH BLOCK
33  
999054 CARBON BRUSH 5X6X11.5 (1 PAIR)
34  
319918 BRUSH CAP
35  
313687 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D3X16 (BLACK)
36  
HITACHI LABEL
37  
NAME PLATE
38  
326294 HOUSING SET (A+B) (OLD 322462)
39A  
331420 SHIFT KNOB (OLD 320772)
40  
320777 MACHINE SCREW M3X4 (W/SP.WASHER)
41A  
324827 DC-SPEED CONTROL SWITCH (OLD 320775)
42  
316166 PUSHING BUTTON
43  
320287 HOOK ASS'Y
44  
320288 V-LOCK NUT M5
45  
306952 STRAP (BLACK)
46  
320776 FIN
47  
319926 HOOK SPRING
48  
319927 SPECIAL SCREW M5
* 49  
320387 BATTERY EB 1220BL (EUROPE)
* 49  
323226 BATTERY EB 1226HL (EUROPE)
501  
CHARGER (MODEL UC 14YFA)
502A  
323230 CASE
503  
983006 + DRIVER BIT NO.2 65L
Alternatief: 752382