Niet meer beschikbaar

CJ120VA
Artikel
1  
321616 HOUSING ASS'Y
2  
938307 PILLAR TERMINAL
3A  
334343 CONTROLLER 220V-240V
* 3  
321597 CONTROLLER ASS'Y 230-240 VOLT
4  
321594 SLIDE BAR
5  
305499 MACHINE SCREW (W/WASHER) M3,5X6
6  
955509 SWITCH (1P SOLDER TYPE)
7  
305490 TAPPING SCREW D4X30 (W/FLANGE) BLACK
8  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
10  
994273 NOISE SUPPRESSOR
12  
311741 TERMINAL
13  
302488 EARTH TERMINAL
15  
960266 CORD CLIP
16  
981373 TUBE (D)
17  
980063 TERMINAL
18  
953327 CORD ARMOR D8.8
* 19  
500447Z CORD 2,5M 2 X 1.0 H05VV-F (OLD 500395Z)
* 19  
500240Z CORD FOR USA/CAN
* 19  
500237Z CORD 2,5M 2 X 1.0 W/O PLUG (OLD 500396Z,971517Z,971675Z)
* 19  
500450Z CORD 230 VOLT GBR
20  
321577 SEAL LOCK SCREW M4X10 (W/WASHER)
21  
321595 SLIDE KNOB
23  
608DDW BALL BEARING 608DDW (DISCON)
* 24  
360593E ARMATURE 220-230 VOLT
* 24  
360593U ARMATURE 110-115 VOLT (OLD 360593C)
25  
999041 CARBON BRUSH (1 PAIR)
26  
955203 BRUSH HOLDER
* 27  
340545E STATOR ASS'Y 230-240 VOLT
* 27A  
340820E STATOR 220V-240V
* 27  
340545C STATOR ASS'Y 110-120 VOLT
28  
608DDM BALL BEARING 608DDMC2EPS2S
29  
321599 CHOKE COIL ASS Y
30  
321598 CHOKE COIL ASS Y
31  
321582 GUARD BAR
32  
321584 UPPER COVER
33A  
321572 CONNECTOR HOLDER
34A  
321570 CONNECTOR
35  
321569 CONNECTING PIECE
36  
940917 NEEDLE BEARING NTN K6X9X8T2
37  
940079 RETAINING RING FOR D8 SHAFT
38  
963351 WASHER (B)
39  
305742 WEIGHT HOLDER
40A  
321565 BALANCE WEIGHT
41  
321564 PACKING
42  
963349 WASHER (A)
43  
305738 ORBITAL CAM
44  
321563 GEAR ASS'Y
45  
957540 WASHER (A)
46A  
321988 ORBITAL PIN (OLD 305739)
47  
305740 FELT
48  
321562 GEAR COVER ASS Y
49  
949217 MACHINE SCREW M4X12 (10 PCS)
50  
673489 RETAINING RING (E-TYPE)
51  
949423 WASHER M4 (10 PCS)
52  
305752 SPRING
53  
321566 SEAL LOCK FLAT SCREW M5
54  
305755 HEX.SOCKET HD.BOLT (W/FLANGE) M5X12
55  
321578 CHANGE KNOB
56  
982454 SPRING (C)
57A  
335297 STEEL BALL 5/32 (10 PCS)
58  
321583 CHIP COVER
59  
321592 FENCE
60  
958523 MACHINE SCREW (W/SP.WASHER) M4X8
61  
305592 NEEDLE D5X19.8
62  
321574 ROLLER HOLDER ASS'Y
63  
321580 LEVER SPRING
64  
321581 LEVER
65A  
325081 LEVER BOLT (OLD 321579)
67  
941625 METAL (C)
68  
321571 PLUNGER HOLDER ASS'Y
69  
873095 O-RING (P-16)
70  
321567 PLUNGER ASS'Y
71  
315500 MACHINE SCREW M4X8 (W/WASHER) BLACK
72  
321576 RUBBER BUSHING
73  
321573 BASE
74  
321575 BASE LOCKER
75  
949665 HEX.SOCKET HD.BOLT M5X14 (10 PCS)
76  
944458 HEX. BAR WRENCH 4MM
77  
322539 PIN
78  
322540 RETAINING RING
79  
322541 HOLDER FOR PLUNGER
80  
322542 SET SPRING
81  
882519 ROLL PIN D2X5
82  
323410 BLADE ROLLER
83  
959140 CONNECTOR 50091 (10 PCS.)
504  
321590 SPLINTER GUARD
505  
321586 SHUTTER
511  
336472 LATCH
512  
336473 HANDLE (HSC) NEW
513  
336474 HINGE
514  
337740 INNER TRAY
612  
321593 GUIDE
613  
321992 SUB BASE (A) STEEL
614  
321993 SUB BASE (B) PLASTIC
615  
321996 SPECIAL BOLT