Cirkelzagen

C9BU3WBZ Cirkelzaag - 86 mm / 2.000 W / 235 mm
C9BU3WBZ
/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/spindelblokkering.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/dubbel_geisoleerd.gif
| krachtige motor | compact en licht in gewicht | uiterst stille motor | laag vibratieniveau | motor rem | blaasfunctie voor schone zaagweg | vernieuwde zool voor lange levensduur | soft grip en antislip handgreep | in verstek tot 45° | haak voor snoerpositie 
Bestelnummer C9BU3WBZ
Zaagblad ∅ (mm) 235
Asgat ∅ (mm) 30
Zaagdiepte 90° (mm) 86
Zaagdiepte in verstek 45°(mm) 65
Opgenomen vermogen (Watt) 2.000
Toerental onbelast (min.) 5.200
Motorrem
Lengte (mm) 397
Gewicht (kg) 7,2
Standaard accessoires 1 zaagblad, 1 langsgeleider, 1 inbussleutel, 1zijgreep, 1 stofafzuigadapter, 1 kunststof koffer
Artikel
1  
370540 WASHER NEW
2  
998887 LINER
3  
6202VV BALL BEARING 6202VVCMPS2S
4  
370543 RETURN SPRING NEW
5  
370283 LOWER GUARD NEW
6  
370277 BEARING COVER NEW
7  
992013 SEAL LOCK FLAT HD. SCREW M5X14
8  
370272 WASHER (A) NEW
10A  
370280 SAW COVER NEW
11  
951039 MACHINE SCREW (W/SP.WASHER) M4X12
13  
997247 DUST COLLECTOR
15  
370542 LEVER (OLD 302464)
16  
370279 WASHER (B) NEW
17  
324662 HEX.SOCKET HD.BOLT M8X15,5
18  
937623 BRUSH TERMINAL (OLD 976831)
19  
340941G STATOR ASS'Y 220-230 VOLT NEW
20  
370292 FAN GUIDE NEW
21  
361033E ARMATURE 220-230 VOLT NEW
22  
370282 FLOW GUIDE (B) NEW
23  
370281 FLOW GUIDE (A) NEW
24  
949884 ROLL PIN D8X50 (10 PCS)
25  
370544 GEAR COVER NEW
26  
337080 CUSHION NEW
27  
949794 FLAT HD.SCREW M6X20 (10 PCS)
28  
370276 SPINDLE AND GEAR SET NEW
29  
370275 BEARING HOLDER NEW
30  
303797 SEAL LOCK FLAT HD. SCREW M6X14
31  
370297 ARM NEW
32  
370298 RIVING KNIFE NEW
33  
370287 HEX. SOCKET HD. BOLT M8 NEW
34  
370266 DIAGONAL BOLT M8 NEW
35  
370291 LOCK LEVER NEW
36  
303792 RUBBER RING
37  
301806 WING BOLT M6X15
38  
947859 LOCK SPRING (OLD 996224)
39  
324658 WING NUT M8
41  
302457 BOLT (SQUARE) M8X30
42  
302469 SLOTTED HD.SET SCREW M6X6 (SEAL LOCK)
43  
370294 BASE ASS'Y NEW
44  
324660 KNOB
45  
949433 BOLT WASHER M8 (10 PCS.)
46  
676531 O-RING (P-7)
47  
370267 SLEEVE (A) NEW
48  
370278 SEAL LOCK HEX. SOCKET HD. BOLT M4X6 NEW
49  
370268 SLEEVE (B) NEW
50  
949425 WASHER M6 (10 PCS)
51  
322959 WING BOLT M6X22
52  
331003 MACHINE SCREW M4 (W/SP.WASHER)
53  
324659 GUIDE PIECE
54  
319541 SEAL LOCK HEX. SOCKET SET SCREW M5X6
55  
308481 BEVEL PLATE
56  
370295 STEP PIN NEW
57  
370296 PLATE NEW
58  
308480 RIVET D6X17
59  
997841 MACHINE SCREW (W/WASHERS) M5X50
60  
938477 HEX.SOCKET SET SCREW M5X8
61  
983362 BRUSH HOLDER (OLD 961944Z)
62  
999065 CARBON BRUSH (1 PAIR)
63  
961781 BRUSH CAP
64  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
65  
370269 CORD HOLDER NEW
66  
953327 CORD ARMOR D8.8
69B  
373924 HOUSING NEW
70  
370262 OFF LOCK BUTTON NEW
71  
335465 SPRING (A) N
72  
992926 SPRING PLATE
73  
370628 RUBBER BUSHING NEW
74  
325355 BEARING BUSHING
75  
6000VV BALL BEARING 6000VVCMPS2L
76  
931701 BEARING LOCK
77  
370260 SWITCH NEW
78  
370261 TRIGGER NEW
79  
334379 FERRITE CORE
80  
937631 CORD CLIP
82  
959141 CONNECTOR 50092 (10 PCS) (OLD 939558)
83  
930039 NOISE SUPPRESSOR
84  
370290 HANDLE COVER NEW
85  
371211 PLATE (C)
86  
935196 MACHINE SCREW (W/WASHERS) M4X12 (BLACK)
501  
303888 GUIDE
502  
872422 HEX. BAR WRENCH 6MM
503  
370627 PLASTIC CARRYING CASE NEW
504  
303811 SIDE HANDLE
506  
370264 LEVER NEW