Haakse slijpmachines 125mm

G13VEWQZ Haakse slijpmachine - 125 mm / 1.320 W - Brushless motor
G13VEWQZ
/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/regel-electronic.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/spindelblokkering.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/dubbel_geisoleerd.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/electronic.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/aanloopstroombegrenzing.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/constante_snelheid.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/brushless.gif
koolborsteloze motor | geen verlies bij gebruik met verlengsnoeren en/of generatoren | regelbaar toerental | herstartbeveiliging | constante snelheid | kick-back beveiliging | aanloopstroombegrenzing | zeer smalle greep (176 mm) en lichtgewicht | anti-vibratie handgreep | beschermkap verstelbaar zonder gereedschap | speciale onderlegmoer
Bestelnummer G13VEWQZ
Slijpschijf ∅ (mm) 125
Opname spindel (inch x UNF) M14
Opgenomen vermogen (Watt) 1.320
Toerental onbelast (min.) 2.800 - 10.000
Motor zonder koolborstels
Aanloopstroombegrenzing
Triaxiale vibratiewaarde (ah) m/s² 5,8
Geluidssterkte (Lwa) dB(A) 84
Greepdiameter (mm) 176
Lengte (mm) 305
Gewicht (kg) 1,8
Standaard accessoires 1 sleutel, 1 zijhandgreep, 1 speciale onderlegmoer, 1 afbraamschijf
Artikel
*25  
337231 WHEEL GUARD ASS'Y NEW
1  
328643 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X23 (BLACK)
2  
301944 PUSHING BUTTON
3  
338332 GEAR COVER ASS'Y NEW
4  
309191 SPECIAL NUT M6
5  
338337 BALL BEARING 608S NEW DEC
6  
334940 BEARING HOLDER NEW
7  
361032 ROTOR NEW
8  
338346 FAN GUIDE NEW
9  
340917C STATOR 230 VOLT NEW
10  
339346 TUBE NEW
11  
338336 DUST SEAL NEW
14  
301943 LOCK PIN
15  
939542 RETAINING RING FOR D12 (10 PCS)
16  
334942 SLOTTED HD. SCREW M4 (SEAL LOCK) NEW
17  
6001VV BALL BEARING 6001VV
18  
301946 FELT PACKING
19  
334938 PACKING GLAND NEW
20  
307127 SEAL LOCK SCREW (W/SP. WASHER) M4X12
21  
301945 FRINGER
22  
339144 SPINDLE NEW
23  
301949 SET PLATE
24  
338868 SLOTTED PLUS SCREW M5 NEW
25  
331766 WHEEL GUARD ASS'Y
26  
310338 SUPER WHEEL WASHER
29  
338338 GEAR AND PINION SET NEW
30  
338329 HOUSING NEW
32  
306664 TAPPING SCREW D4X40 W/FLANGE
34  
338854 SLIDE SWITCH KNOB NEW DEC
36  
370130 SLIDE BAR (OLD 339345)
37  
314429 SPRING
38  
959140 CONNECTOR 50091 (10 PCS.)
39  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
40  
338334 CORD CLIP NEW
41  
305720 TAPPING SCREW D4X12 (W/FLANGE)
42  
953327 CORD ARMOR D8.8
43  
339142 TAIL COVER NEW
46  
316107 HEX. HOLE BOLT M5X20 (W/WASHERS) (OLD 900162-05020)
503  
944458 HEX. BAR WRENCH 4MM
602  
937826Z WASHER NUT