Boor-schroefmachines 18V - 36V

DS18DBL2MVAZ Accu boor- schroefmachine - 18 V / 2 x 5.0 Ah MULTI-VOLT / 136 Nm - HSC II koffer
438,00
Excl. BTW
DS18DBL2MVAZ
/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/regel-electronic.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/rechts_en_links_draaiend.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/electronic.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/batterijen_recyclen.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/5.0ah.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/brushless.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/2_speed.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/li-ion_new.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/rfc.gif
| zeer compact | hoog aandraaimoment | koolborsteloze motor | RFC functie | snelspanboorhouder | hoogste snelheid in zijn klasse | aluminium tandwielhuis | standaard 2 accu's | 22 standen instelbaar | soft grip | accu indicator | led verlichting | riemhaak | oplaadtijd 32 min.
Bestelnummer DS18DBL2MVAZ
Capaciteit hout (mm) 76
Capaciteit staal (mm) 13
Capaciteit houtschroeven (mm) 10 x 90
Max. aandraaimoment (Nm) 136
Capaciteit boorkop (mm) 13
Toerental onbelast laag (min.) 0 - 500
Toerental onbelast hoog (min.) 0 - 2.100
Batterij capaciteit (Ah) 5.0 - 2.5
Batterij voltage (V) 18 - 36
Batterij samenstelling Li-ion
Batterij oplaadtijd (min.) 32
Batterij (type) BSL36A18
Oplader (type) UC18YSL3, 220 V, 50/60 Hz
Motor zonder koolborstels
Hoogte (mm) 257
Lengte (mm) 204
Gewicht (kg) 2,5
Standaard accessoires 2 accu's, 1 oplader, 1 zijhandgreep, 1 bit, 1 HSC II
Artikel
*606  
310331 DEPTH GAUGE
*606  
303709 DEPTH GAUGE
*2  
339721 DRILL CHUCK 13VLRX-N (NEW 339723)
*49  
335790 BATTERY BSL 1850 (EUROPE,AUS,NZL)
*49  
338891 BATTERY BSL 1860 (EUROPE.AUS.NZL)
*49  
330068 BATTERY BSL 1830 (EUROPE,AUS,NZL)
1  
995344 FLAT HD.SCREW M6X25 (A) (LEFT HAND) (NEW 744087)
Alternatief: 744087
3  
339738 GEAR BOX ASS'Y
4  
339736 RETAINING RING FOR D30 SHAFT NEW
5  
339740 CLUTCH DIAL NEW
6  
339741 METAL NEW
7  
339743 SPINDLE NEW
8  
339744 CLICK SPRING NEW
9  
339745 NUT NEW
10  
339746 SPRING NEW
11  
339747 THRUST PLATE NEW
12  
333539 PIN SET (6 PCS.)
13  
339748 STOPPER NEW
14  
331886 STOPPER SPRING
15  
339749 RUBBER CAP NEW
16  
339751 FRONT CASE NEW
Alternatief: 371794
17  
328717 WASHER (B)
18  
339752 LOCK RING NEW
19  
319744 ROLLER
20  
339753 RING GEAR NEW
21  
339754 CARRIER NEW
22  
339774 PLANET GEAR (B) SET NEW
23  
331892 WASHER (A)
24  
331895 SCREW SET D2 (2 PCS)
25  
339755 SHIFT ARM NEW
26  
305490 TAPPING SCREW D4X30 (W/FLANGE) BLACK
27  
339756 REAR CASE NEW
Alternatief: 374304
28  
320087 SCREW SET M3X12 (4 PCS.)
29  
339757 PINION (C) NEW
30  
339758 SLIDE RING GEAR NEW
31  
339759 PINION (B) NEW
32  
331926 NEEDLE BEARING SET (4 PCS.)
33  
334441 PLANET GEAR (A) SET (4 PCS)
34  
339760 FIRST RING GEAR NEW
35  
339761 WASHER (B) NEW
36  
339762 MOTOR SPACER NEW
37  
339763 ROTOR PINION SET
38  
339765 HOUSING (A).(B) SET
Alternatief: 370831
39  
313687 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D3X16 (BLACK)
41  
339766 WIRING ASS'Y NEW
Alternatief: 370836
42  
327001 TRUSS HD. SCREW M4 (BLACK)
43  
332824 HOOK
44  
334267 SHIFT KNOB (OLD 333527)
45  
327002 LOCK NUT M4 (BLACK)
46  
306952 STRAP (BLACK)
47  
339768 PUSHING BUTTON
48  
339769 BATTERY TERMINAL
55  
370151 DC-SPEED CONTROL SWITCH
501  
CHARGER (MODEL UC 18YFSL)
501  
CHARGER (MODEL UC 18YSL3)
502  
339770 SIDE HANDLE
503  
329897 BATTERY COVER
505  
339778 CASE
506  
336471 CASE ASS'Y (STACKABLE)
507  
336472 LATCH
508  
336473 HANDLE (HSC) NEW
509  
336474 HINGE
510  
339776 INNER TRAY DS14/18DBL2 DV14/18DBL2 HSC NEW AUG
607  
306927 SILICON RUBBER
Alternatief: 324688