Reciprozagen

CR13VEYWSZ Reciprozaag - 300 mm / 1.100 W
CR13VEYWSZ
/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/regel-electronic.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/pendelbeweging.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/dubbel_geisoleerd.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/uvp.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/brushless.gif

compacte reciprozaag met sterke motor en hoog zaagvermogen | 4 instelbare snelheden | zaagblad in 2 richtingen instelbaar | zaagblad en zaagvoet snel verwisselen zonder gereedschap | koolborstelloze motor voor een lange levensduur en minimaal onderhoud | comfortabel in de hand en licht van gewicht | gepatenteerd contragewichtsysteem en pendelfunctie van HiKOKI voor een snelle zaagsnede | geavanceerde UVP-antivibratietechnologie | dubbel geïsoleerde voorkap | softgrip handgreep

Bestelnummer CR13VEYWSZ
Slaglengte (mm) 32
Capaciteit hout (mm) 300
Capaciteit staal (mm) 19
Capaciteit buizen (mm) 130
Opgenomen vermogen (Watt) 1.100
Toerental onbelast (min.) 0 - 3.000
Lengte (mm) 490
Gewicht (kg) 3,9
Standaard accessoires 1 zaagblad, 1 kunststof koffer
Artikel
1  
375183 LED HOLDER NEW
2  
373501 UPPER COVER NEW
3  
375184 SHAFT (A) NEW
4  
305574 HEX.SOCKET HD.BOLT M5X16
5  
375185 CHANGE SHAFT NEW
6  
872822 O-RING (S-5)
7  
955479 RETAINING RING (E-TYPE) FOR D6 SHAFT
8  
307127 SEAL LOCK SCREW (W/SP. WASHER) M4X12
9  
323210 BOLT WASHER M4 (BLACK)
10  
373503 CHANGE KNOB NEW
11  
373499 SPRING (B) NEW
12  
373500 SPRING CAP NEW
13  
373508 LEVER PLATE NEW
14  
373490 SPRING (A) NEW
15  
373487 PLUNGER HOLDER NEW
16  
371382 BASE NEW
17  
371383 BASE PLATE NEW
18  
332662 HEX. SOCKET BOLT M5X12 NEW
19  
375186 BASE LEVER SHAFT NEW
20  
373504 BASE LEVER NEW
21  
373506 FRONT COVER NEW
22  
375187 ADJUSTING PIN NEW
23  
373477 SEAL WASHER NEW
24  
373478 DUST SEAL NEW
25  
373479 SLEEVE PLATE NEW
26  
373480 FELT WASHER NEW
27  
373481 SEAL SLEEVE (A) NEW
28  
373482 O-RING NEW
29  
373483 SEAL SLEEVE (B) NEW
30  
375189 METAL (A) NEW
31  
373486 PLUNGER NEW
32  
373489 PLATE (A) NEW
33  
371368 SPIRAL RETAINING RING D16 NEW
34  
373475 BLADE HOLDER NEW
35  
375190 SLEEVE NEW
36  
374951 HOLDER PIN (A) NEW
37  
371379 BLADE SPRING NEW
38  
373476 BLADE HOLDER COVER NEW
39  
371367 RETAINING RING FOR D13 SHAFT NEW
40  
371380 PIN NEW
41  
373491 METAL PLATE NEW
42  
371991 SEAL LOCK HEX.SOCKET HD. BOLT M6X20 NEW
43  
373492 ORBITAL GUIDE NEW
44  
373494 GEAR NEW
45  
375191 CONNECTING PIECE NEW
46  
373959 NEEDLE BEARING NEW
47  
6803BB BALL BEARING 6803 NEW
48  
373485 METAL (A) NEW
49  
374952 LUBRICATOR (F) NEW
50  
374953 LUBRICATOR (R) NEW
51  
373498 PACKING NEW
52  
375192 GEAR COVER NEW
53  
328707 TAPPING SCREW D5X30 (W/FLANGE) BLACK
54  
6201VV BALL BEARING 6201VVCMPS2L
55  
301936 SLOTTED HD. SCREW (SEAL LOCK) M4X10
Alternatief: 314430
56  
375193 SPINDLE NEW
57  
375194 COUNTER GEAR NEW
58  
6001VV BALL BEARING 6001VV
59  
939542 RETAINING RING FOR D12 (10 PCS)
60  
373510 UNDER COVER NEW
61  
CAUTION SEAL (B)
62  
CAUTION SEAL (A)
63  
373527 O-RING (I.D 31.5) NEW
64  
375195 RETAINING RING D15 NEW
65  
6002VV BALL BEARING 6002VVCMPS2L
66  
373511 WASHER D34.8 NEW
67  
375196 BUSHING NEW
68  
373513 DAMPER NEW
69  
949818 HEX.SOCKET HD.BOLT M5X8 (10 PCS)
70  
373514 BEARING COVER NEW
71  
361114 ROTOR ASS'Y NEW
72  
373515 DUST SEAL (606) NEW
73  
606ZZM BALL BEARING 606ZZMC3PS2S
74  
373517 FAN GUIDE NEW
75  
981824 HEX.HD. TAPPING SCREW D4X45
76  
341036 STATOR SENSOR PCB 110 VOLT NEW
76  
341037 STATOR SENSOR PCB NEW
77  
313505 WIRE BAND
78  
959141 CONNECTOR 50092 (10 PCS) (OLD 939558)
79  
374950 PANEL SHEET NEW
80A  
375992 CONTROLLER SWITCH ASS'Y 110V
80  
375199 CONTROLLER SWITCH ASS'Y 220-240 VOLT NEW
81  
334379 FERRITE CORE
82  
960266 CORD CLIP
83  
984750 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16
Alternatief: 307811
84  
953327 CORD ARMOR D8.8
84  
938051 CORD ARMOR D10.1
85  
322823 SUPPORT (B)
86  
373516 RUBBER BUSH NEW
87  
374948 SWITCH NEW
89A  
373519 HOUSING NEW
91  
930039 NOISE SUPPRESSOR
92  
500455Z CORD
92  
500435Z CORD 2,5M 2 X 1.0 H05VV-F W/PLUG 13A/250V GBR
92  
500463Z CORD FOR GBR 110 VOLT
92  
500247Z CORD (NEW 714500)
Alternatief: 714500
92  
500439Z CORD FOR AUS (OLD 500226Z/500411Z)
92  
500474Z CORD (OLD 500214Z) (NEW 714520)
Alternatief: 714520
93  
374949 HANDLE SET (A+B) NEW
94  
305490 TAPPING SCREW D4X30 (W/FLANGE) BLACK
95  
375200 HOOK NEW
96  
371992 SEAL LOCK HEX.SOCKET HD. BOLT M5X10 NEW
97  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
502  
375202 PLASTIC CARRYING CASE NEW