MultiVolt 36V

G3623DAWGZ Accu haakse slijpmachine - 36 V / 4.0 Ah / 230 mm

G3623DAWGZ
/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/spindelblokkering.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/aanloopstroombegrenzing.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/batterijen_recyclen.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/4.0ah.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/brushless.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/acs.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/li-ion_new.gif
koolborstelloze motor | hoge, snelle slijpsnelheid | automatische snelheidsaanpassing afhankelijk van belasting | kijkback en overbelastingsbeveiliging | herstartbeveiliging | aanloopstroombegrenzing | met rem | vervangbare filters minimaliseren schade veroorzaakt door het binnendringen van vreemde voorwerpen in de motor | beschermkap verstelbaar zonder gereedschap | anti-vibratie zijhandgreep en soft grip achterhandgreep | accu indicator | standaard 2 MULTI VOLT 4,0 Ah accu's | oplaadtijd 52 min.
Bestelnummer G3623DAWGZ
Slijpschijf ∅ (mm) 230
Opname spindel (inch x UNF) M14
Toerental onbelast laag (min.) 3.200
Toerental onbelast hoog (min.) 5.300
Batterij capaciteit (Ah) 4.0 Ah / 8.0 Ah
Batterij voltage (V) 36 V / 18 V
Batterij samenstelling Li-ion
Batterij oplaadtijd (min.) 52
Batterij (type) BSL36B18
Oplader (type) UC18YSL3, 220 V, 50/60 Hz
Motor zonder koolborstels
Motorrem
Aanloopstroombegrenzing
Veiligheidsschakelaar
Dodemansschakelaar
ACS (automatic control system)
Afmetingen L x B x H (mm) 531 x 248 x 162
Gewicht (kg) 4,9
Standaard accessoires 2 accus, 1 oplader, 1 kunststof koffer, 1 zijhandvat, 2 sleutels
Artikel
*52  
372120 BATTERY BSL 36B18 (EUROPE.AUS.NZL)
1  
337641
2  
320219 SPRING
3  
315049 FELT WASHER
4  
949568 LOCK NUT M8 (10 PCS) SMALL (OLD 949568Z)
5  
373942 RUBBER RING NEW
6  
361098 ROTOR (A) ASS'Y NEW
7  
6201VV BALL BEARING 6201VVCMPS2L
8  
373928 FELT PACKING (A) NEW
9  
373927 BEARING HOLDER NEW
10  
373943 FAN GUIDE NEW
11  
341013 STATOR
12  
374376 SENSOR PCB (A) NEW
13  
373929 DUST SEAL NEW
14  
6000VV BALL BEARING 6000VVCMPS2L
15  
306945 TAPPING SCREW D3X10
16  
305558 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D5X25 (BLACK)
17  
373935 GEAR COVER ASS'Y NEW
18  
374367 LOCK PIN NEW
19  
987201 SEAL LOCK SCREW M4X10 (W/SP WASHER)
20  
373939 BEARING COVER NEW
21  
6202VV BALL BEARING 6202VVCMPS2S
22  
373938 FELT PACKING (B) NEW
23  
374372 SEAL PLATE NEW
24  
373937 PACKING GLAND NEW
25  
998485 HEX.SOCKET HD.BOLTM5X14 (W/FLANGE)
26  
374604 SLEEVE NEW
27  
374370 BELLEVILLE SPRING NEW
28  
374369 SUPPORT BODY (C) NEW
29  
374605 SPINDLE NEW
30  
949662 HEX.SOCKET HD BOLT M5X25 (10 PCS)
31  
374311 WHEEL GUARD ASS'Y NEW
32  
374314 WHEEL WASHER (E) NEW
33  
373779 WHEEL NUT M14X2 (OLD 937909Z)
34  
373940 GEAR ASS'Y NEW
35  
374312 HOUSING NEW
36  
NAME PLATE
37  
374457 HOLDER WIRING SET NEW
38  
959141 CONNECTOR 50092 (10 PCS) (OLD 939558)
39  
374969 SUMI TUBE NEW
40  
373914 MV LABEL (B) NEW
41  
305812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK)
42  
305490 TAPPING SCREW D4X30 (W/FLANGE) BLACK
43  
374295 KNOB
44  
374300 SPRING (C)
45  
373936 FILTER NEW
46  
373913 MV LABEL (A) NEW
47  
374456 HANDLE SET (A+B) NEW
48  
374454 TRIGGER NEW
49  
374606 SPRING (D) NEW
50  
374296 LEVER
51  
374299 SPRING (B)
501  
374409 PLASTIC CARRYING CASE NEW
502  
336865 SIDE HANDLE (VIBRATION-ABSORBING) (OLD 325496)
503  
325491 WRENCH
504  
374455 CLAMP NUT NEW
505  
944458 HEX. BAR WRENCH 4MM
506  
329897 BATTERY COVER
507  
CHARGER (MODEL UC 18YSL3)