Haakse slijpmachines 125mm

G13SN2Y3Z Haakse slijpmachine - 125 mm / 900 W

G13SN2Y3Z
/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/spindelblokkering.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/dubbel_geisoleerd.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/aanloopstroombegrenzing.gif
| herstartbeveiliging | aanloopstroombegrenzing | uitstekende overbelastingsbeveiliging | kort model, lengte 259 mm | smalle greep, 200 mm | met diamantzaagblad in koffer
Bestelnummer G13SN2Y3Z
Slijpschijf ∅ (mm) 125
Opname spindel (inch x UNF) M14
Opgenomen vermogen (Watt) 900
Toerental onbelast (min.) 10.000
Aanloopstroombegrenzing
Triaxiale vibratiewaarde (ah) m/s² 9,3
Geluidssterkte (Lwa) dB(A) 84
Lengte (mm) 259
Gewicht (kg) 1,6
Standaard accessoires 1 sleutel, 1 zijhandgreep, 1 kunststof koffer, 1 diamantzaagblad
Artikel
*44  
500468Z CORD
*42  
370019 TAIL COVER NEW
*42  
339141 TAIL COVER
*8  
361082G ARMATURE 240 VOLT NEW
*44  
500436Z CORD 2,5M 2 X 0.75 W/PLUG 13A/250V (NEW 500435Z)
*44  
500409Z CORD
*44  
500461Z CORD 3M 2 X 1,0 H05VV-F W/PLUG 16A CEE FORM 2P+E FOR GBR
*44  
500439Z CORD FOR AUS (OLD 500226Z/500411Z)
*41  
338855 SLIDE BAR NEW DEC
*44  
500247Z CORD (NEW 714500)
*10  
340997D STATOR 220 VOLT NEW
*8  
361082F ARMATURE 230 VOLT NEW
*8  
361082E ARMATURE 220 VOLT NEW
*10  
340997E STATOR 230-240 VOLT NEW
*27  
370018 HOUSING NEW
*33  
339149
*27  
339140 HOUSING
*41  
370023 SLIDE BAR NEW
1  
373174 MACHINE SCREW (W/FLANGE) D4X28
2  
301944 PUSHING BUTTON
3  
338332 GEAR COVER ASS'Y NEW
4  
373172 SPACER
5  
309191 SPECIAL NUT M6
6  
338337 BALL BEARING 608S NEW DEC
7  
338850 BEARING HOLDER NEW
9  
338853 FAN GUIDE NEW
11  
301943 LOCK PIN
12  
316487 RETAINING RING FOR D11 SHAFT
13  
338849
14  
328628 SEAL LOCK SCREW M4X12 (W/WASHER)
15  
373384 FELT PACKING NEW
16  
373383 FRINGER NEW
17  
373292 SPINDLE NEW
18  
308386 MACHINE SCREW M5X16
19  
338845 WHEEL GUARD ASS'Y NEW SEP
20  
937817Z WHEEL WASHER
22  
339579 WHEEL NUT M14 NEW
23  
339265 GEAR AND PINION SET
24  
321722 DUST SEAL
25  
339145 BALL BEARING 626ZZ NEW DEC
26  
309929 RUBBER BUSHING
28  
999067 CARBON BRUSH (1 PAIR)
29  
339185 TAB TERMINAL NEW
30  
328210 TAPPING SCREW D3X8
32  
333844 BRUSH HOLDER
33A  
374280 PUSHING BUTTON SWITCH 220V-240V (OLD 370015)
33A  
374279 PUSHING BUTTON SWITCH 100-127 VOLT (OLD 373299)
34  
373290 NOISE SUPPRESSOR NEW
35  
980063 TERMINAL
36  
338334 CORD CLIP NEW
37  
305720 TAPPING SCREW D4X12 (W/FLANGE)
38  
953327 CORD ARMOR D8.8
39  
338854 SLIDE SWITCH KNOB NEW DEC
40  
BRAND LABEL
43  
305812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK)
501  
938332Z WRENCH
502  
318312 SIDE HANDLE
503  
339263 PLASTIC CARRYING CASE NEW OCT