Motor grastrimmers en bosmaaiers D-greep

CG27EBSPWAZ Bosmaaier - 26,9 cc / 0,90 kW
CG27EBSPWAZ

| New Pure Fire motor | S-start: gemakkelijk en snel starten zonder terugslag | zeer laag vibratieniveau trillingsvrije en ergonomische D-greep

Bestelnummer CG27EBSPWAZ
Type brandstof 2-takt
Cilinderinhoud (cc) 26,9
Vermogen (Kw) 0,90
Inhoud brandstoftank (cc) 520
S-start
Aandrijfas ∅ (mm) 24
Afmetingen L x B x H (mm) 1.780 x 330 x 253
Gewicht (kg) 5,2
Artikel
  
STANDARD ACCESSORIES
1  
887021 @ MACHINE SCREW M5X16 BLACK (W/WASHERS) (NEW 791045)
2  
6600322 MUFFLER COVER
3  
6698384 HEX. SOCKET HD. BOLT M6X65
4  
949432 BOLT WASHER M6 (10 PCS) (OLD 949432Z)
5  
6600004 MUFFLER (B)
6  
6600324 HEAT PROTECTION PANEL (OLD 6698491)
7  
6696958 HEX. SOCKET BOLT M5
8  
6699430 CYLINDER COVER
9  
6600008 COLLAR (B) NEW
10  
6696326 HEX. SOCKET HD. BOLT (W/FLANGE) M4X18
11  
CAUTION LABEL
12  
6698950 SEAL LOCK HEX. SOCKET HD. BOLT M5X30 NEW
13  
6699316 SPARK PLUG ASS'Y BMR7A (OLD 6684584)
14  
6698365 COVER PACKING
15  
6698484 SCAVENGING COVER (A)
16  
6698385 HEX. SOCKET HD. BOLT M4X12
17  
6698700
18  
6698485 SCAVENGING COVER (B)
19  
6698480 CYLINDER
20  
6699437 INTAKE PACKING
21  
6698387 CARBURETOR INSULATOR
22  
6698844 SEAL LOCK HEX. SOCKET BOLT M5X25 (W/WASHERS) (OLD 6696834)
23  
6698405 CARBURETOR PACKING
24  
6691337 SWIVEL CAP (OLD 560-07120-21/6684628)
25  
6600326 CARBURETOR ASS'Y WYC-37
26  
6699287 CABLE ADJUST STAY NEW
27  
6696830 SWIVEL NEW DEC
28  
6684696 STOP RING (OLD 489-25100-20)
29  
6684692 PUMP GASKET (OLD 577-25292-20/6696321)
30  
6684693 PUMP DIAPHRAGM (OLD 576-25100-20/6696325)
31  
6691242 PUMP PLATE (OLD 523-25100-20)
32  
6685222 DIAPHRAGM COVER-METERING
33  
6691312 SET SCREW (OLD 548-25101-20)
34  
6696829 SET SCREW M3X12 NEW
35  
6684695 O-RING (OLD 550-25100-20)
36  
MAIN JET
37  
6691234 CIRCUIT PLATE (OLD 522-25100-20)
38  
6696828 PUMP BODY
39  
6685220 DIAPHRAGM PACKING-METERING
40  
6684690 METERING DIAPHRAGM
41  
307224 MACHINE SCREW M5X60 (OLD 943430)
42  
6699014 FUEL PIPE L70
43  
6696832 AIR CLEANER HOUSING
44  
6685139 PRIMING PUMP COMP.
45  
6690347 CLEANER ELEMENT (OLD 446-00025-20)
46  
6699185 CLEANER COVER
47  
6699132 AIR CLEANER (A) ASS'Y
48  
6698366 CYLINDER PACKING
49  
6686121 PISTON RING (OLD 041-01700-20)
50  
6699432 PISTON
51  
6684590 PISTON PIN CIRCLIP (OLD 039-00601-20/6686034)
52  
6684591 PISTON PIN (OLD 037-07045-20/6686010)
53  
6698386 HEX. SOCKET HD. BOLT M5X18 (W/SP.WASHER)
54  
6698370
55  
6698371 CRANK CASE PACKING
56  
6684607 OIL SEAL TB 12227 (OLD 999-66122-200/6695624)
57  
6684608 BALL BEARING 6001 C3 (OLD 999-61600-132/6695535)
58  
6698490 SHIM
59  
6699438 CRANK SHAFT
60  
6698369 CRANK CASE ASS'Y (A)
61  
6696947 KNOCK PIN 4X12
62  
6684681 STARTER PULLEY ASS'Y (OLD 798-0651H-90)
63  
6684683 STOP RING E-5 (OLD 993-55050-000)
64  
6684684 STARTER PAWL SPRING (OLD 790-06097-20)
65  
6684685 STARTER PAWL (OLD 788-0651H-20)
66  
6699995 RECOIL STARTER BODY ASS'Y (OLD 6684672)
Alternatief: 6601570
67  
6684679 SET SCREW (OLD 839-03045-20)
68  
6699996 CAM PLATE
69  
6684677 DUMPER SPRING (OLD 758-0651H-20)
70  
6699997 STARTER ROPE REEL
71  
6684675 RECOIL SPRING (OLD 780-06097-20/6697591)
72  
6684673 RECOIL STARTER BODY COMP. (OLD 772-07350-80)
73  
6684674 STARTER ROPE 3.5X860 (OLD 783-0720F-20/6697590)
74  
6684680 STARTER HANDLE (OLD 785-03045-20)
75  
NAME PLATE
76  
6698921 TANK MARK LABEL (50:1)
77  
6600323 MUFFLER HEAT COVER (NEW 6600422)
78  
6600325 TAPPING SCREW D4X10
79  
6600327 MARK PLATE (T)
80  
6699000 PRIMER LABEL
91  
6699195 MACHINE SCREW M5X20 (BLACK) NEW
92  
6699194 P TIGHT SCREW D4X20 (BLACK) NEW
93  
6699197 SWITCH WIRE SET
94  
6699196 NUT M5 NEW
95  
6699192 STOP LEVER
96  
6699191 LONG LEVER
97  
6699193 RETURN SPRING NEW
98  
6699190 STAY SET NEW
99  
6699133 THROTTLE LEVER (A) ASS'Y
100  
6699176 HEX. SOCKET HD. BOLT M5X12 (W/SP.WASHER)
101  
6695492 HEX. HOLE BOLT 5X22/S (OLD 994-61050-224)
102  
6696963 ANTI VIBE RUBBER (A)
103  
6698643 PIPE HOLDER (A)
104  
6698644 PIPE HOLDER (B)
105  
6696964 ANTI VIBE RUBBER (B)
106  
939542 RETAINING RING FOR D12 (10 PCS)
107  
6699433 FAN CASE
108  
6699435 BALL BEARING 6301ZZC3
109  
322813 RETAINING RING 37MM
110  
6699434 CLUTCH SHAFT
111  
6696469 STEP BOLT
112  
6684648 BENT WASHER 8 (OLD 992-05080-030/6695204)
113  
6696546 CLUTCH PLATE (A)
114  
6699130 CLUTCH
115  
6699131 CLUTCH WASHER (B) NEW
116  
6685337 FLYWHEEL NUT
117  
323212 BOLT WASHER M8 (BLACK)
118  
6698388 HEX. SOCKET HD. BOLT M4X18 (W/WASHERS)
119  
6699436 IGNITION COIL ASS'Y NEW SEP
120  
6699932 PLUG CAP (OLD 6699187)
121  
6699933 METAL FITTING OF PLUG CAP NEW SEP
122  
6696544 CORD
123  
6696545 EARTH CORD
124  
6698396 MAGNETO ROTOR
125  
6698716 FUEL PIPE
126  
6698401 FUEL PIPE (PINK)
Alternatief: 6699014
127  
6697846 RETURN GROMMET (OLD 6684627/6696970)
128  
6698402 FUEL TANK CAP ASS'Y
129  
6698732 TANK CAP CHAIN
130  
6698931 FUEL GROMMET
131  
6699558 SPACER NEW
132  
6600317 TANK (B) OLD 6698475)
133  
6684620 PUMP FILTER BODY COMP. (OLD 675-04042-80)
Alternatief: 66A3864
134  
6696949 CLIP
135  
6694787 STAND (OLD 940-07350-20)
136  
6696557 FLANGE BOLT
137  
6698991 BOLT L27.8 (W/FLANGE)
151  
6699446 THROTTLE LEVER (B) NEW
152  
6699448 LOOP HANDLE (W/BARRIER)
153  
6684709 HEX. HOLE BOLT M5X25/S (OLD 994-16050-252/790275)
154  
6696576 HANDLE HOLDER (A)
155  
6698638 HANDLE LEFT
156  
6699447 HANDLE RIGHT NEW
157  
6696577 HANDLE HOLDER (B)
158  
6696578 HANDLE HOLDER (C)
160  
6699439 GEAR CASE ASS'Y (4BB) NEW AUG
161  
949664 HEX.SOCKET HD.BOLT M5X30 (10 PCS)
162  
6695414 SCREW 5X12/W.S (OLD 994-16050-121)
163  
6600005 CAP
164  
6600006 SPRING
165  
6684737 BOLT (W/PLUS) M6X8 (OLD 990-23060-080)
166  
6600007 LOCK PIN
167  
6699441 CUTTER HOLDER (A)
168  
6698659 CUTTER HOLDER (B)
169  
6699188 NUT COVER (OLD 6698660)
170  
335759 U-NUT (LEFT HAND) M10 (OLD 6698658)
171  
6698937 COVER NEW
172  
NYLON CORD
173  
6698795 SET SCREW
174  
6698939 REEL NEW
175  
6698941 RETURN SPRING
176  
6698940 BUTTON
177  
6698942 CORD GUIDE
178  
6698938 CASE
179  
6698639 NYLON HEAD ASS'Y
180  
6684714 HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
181  
6699442 COVER BRACKET NEW NOV
182  
6697625 CAUTION MARK HITACHI (OLD 6684850)
183  
6684852 LEVEL MARK(OLD 923-3738F-20)
184  
6684851 LEVEL MARK (OLD 923-33700-20)
185  
6699445 MAIN PIPE
186  
6698514 DRIVE SHAFT (OLD 6696484)
187  
6696493 HANGER ASS'Y
188  
6698515 CAP (A)
189  
6699450 WIRE CLAMP NEW
190  
6696980 COVER
191  
6696951 SAFETY COVER HOLDER
192  
6696950 COVER GUARD
193  
6684751 TAPPING SCREW 4X14 (OLD 993-48040-142)
194  
6684750 KNIFE (OLD 797-37714-20)
195  
6600328 CAUTION LABEL (HEDGE) NEW
501  
6684764 BOX WRENCH (HEX. SOCKET 17/19)
502  
6696596 SPANNER 8X10 (NEW 6684766)
Alternatief: 6684766
503  
944458 HEX. BAR WRENCH 4MM
504A  
6699756 CUTTER COVER NEW
504  
6684768 CUTTER COVER (OLD 615-37224-20/790290)
505  
875769 SAFETY GLASSES
* 506  
6695796 SHOULDER HARNESS D3X
* 506  
6696448 SHOULDER BELT SINGLE
507  
6698711 BLADE 3TX255XT1.8