Niet meer beschikbaar

DV18DL2
Artikel
  
STANDARD ACCESSORIES
  
OPTIONAL ACCESSORIES
1  
334721
2  
331914 DRILL CHUCK 13VLRR-N (W/O CHUCK WRENCH)
3  
334473 TAPPING SCREW (W/SP. WASHER)D3X20(BLACK)
4  
334444 COVER (A)
5  
334445 GEAR BOX ASS'Y
6  
334446 DIAL HOLDER (B)
7  
333512 NUT M4
8  
333513 SPRING
9  
333514 SLEEVE
10  
333515 FRONT CASE
11  
333516 CLICK SPRING
12  
333539 PIN SET (6 PCS.)
13  
331909 WASHER (A)
14  
331903 LOCK RING (A)
15  
331888 NEEDLE ROLLER SET (6PCS.)
16  
331904 LOCK CAM
17  
333517 CARRIER
18  
333518 PLANET GEAR (C) SET (5 PCS.)
19  
333519 RING GEAR
20  
331892 WASHER (A)
21  
331893 REAR CASE
22  
331894 SHIFT ARM
23  
330579 SCREW SET D2X3.5 (2 PCS.)
24  
320087 SCREW SET M3X12 (4 PCS.)
25  
331897 PINION (C)
26  
333520 PLANET GEAR (B) SET (4 PCS.)
27  
333521 SLIDE RING GEAR
28  
335296 STOPPER (A)
29  
333523 STOPPER SPRING
30  
333524 PINION (B)
31  
331926 NEEDLE BEARING SET (4 PCS.)
32  
333525 PLANET GEAR (A) SET (4 PCS)
33  
333526 FIRST RING GEAR
34  
322988 WASHER (B)
35  
331902 MOTOR SPACER
36A  
360977 ARMATURE & PINION SET 18V (OLD 360932)
37  
334442 MAGNET
38  
334436 BRUSH BLOCK
39  
999054 CARBON BRUSH 5X6X11.5 (1 PAIR)
40  
319918 BRUSH CAP
41  
334448 HOUSING (A+B) SET
42  
334449 LED HOLDER
43  
334443 FERRITE CORE
44  
331907 PUSHING BUTTON
45  
334267 SHIFT KNOB (OLD 333527)
46  
334451 DC-SPEED CONTROL SWITCH
47  
959140 CONNECTOR 50091 (10 PCS.)
48  
320287 HOOK ASS'Y
49  
320288 V-LOCK NUT M5
50  
958715 TAPPING SCREW D4X10
51  
996118 HOLDER SPRING
52  
323003 TERMINAL
53  
320997 TERMINAL PIECE
54  
322995 TERMINAL
55  
306952 STRAP (BLACK)
56  
313687 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D3X16 (BLACK)
57  
NAME PLATE
58  
319926 HOOK SPRING
59  
320881 SPECIAL SCREW M5 (A)
* 60  
326240 BATTERY EBM 1830 (EUROPE,AUS,NZL)
* 60  
334425 BATTERY BCL 1840 (EUROPE,AUS,NZL)
61  
334720 SUMI TUBE
501  
323230 CASE
502  
CHARGER (MODEL UC 18YRL)
503  
983006 + DRIVER BIT NO.2 65L
Alternatief: 752382
504  
331906 SIDE HANDLE
601  
303709 DEPTH GAUGE