Niet meer beschikbaar

DV14DSDL
Artikel
1  
334721
2  
331914 DRILL CHUCK 13VLRR-N (W/O CHUCK WRENCH)
3  
334473 TAPPING SCREW (W/SP. WASHER)D3X20(BLACK)
4  
334444 COVER (A)
5  
334445 GEAR BOX ASS'Y
6  
334446 DIAL HOLDER (B)
7  
333512 NUT M4
8  
333513 SPRING
9  
333514 SLEEVE
10  
333515 FRONT CASE
11  
333516 CLICK SPRING
12  
333539 PIN SET (6 PCS.)
13  
331909 WASHER (A)
14  
331903 LOCK RING (A)
15  
331888 NEEDLE ROLLER SET (6PCS.)
16  
331904 LOCK CAM
17  
333517 CARRIER
18  
333518 PLANET GEAR (C) SET (5 PCS.)
19  
333519 RING GEAR
20  
331892 WASHER (A)
21  
331893 REAR CASE
22  
331894 SHIFT ARM
23  
330579 SCREW SET D2X3.5 (2 PCS.)
24  
320087 SCREW SET M3X12 (4 PCS.)
25  
331897 PINION (C)
26  
333520 PLANET GEAR (B) SET (4 PCS.)
27  
333521 SLIDE RING GEAR
28  
335296 STOPPER (A)
29  
333523 STOPPER SPRING
30  
333524 PINION (B)
31  
331926 NEEDLE BEARING SET (4 PCS.)
32  
333525 PLANET GEAR (A) SET (4 PCS)
33  
333526 FIRST RING GEAR
34  
322988 WASHER (B)
35  
331902 MOTOR SPACER
36A  
360978 ARMATURE AND PINION SET 14.4V
37  
334442 MAGNET
38  
334436 BRUSH BLOCK
39  
999054 CARBON BRUSH 5X6X11.5 (1 PAIR)
40  
319918 BRUSH CAP
41  
334439 HOUSING (A+B) SET
42  
327001 TRUSS HD. SCREW M4 (BLACK)
43  
332824 HOOK
44  
327002 LOCK NUT M4 (BLACK)
45  
328644 PACKING
46  
334437 CONTROLLER TERMINAL SET
47  
334443 FERRITE CORE
48  
331907 PUSHING BUTTON
49  
334267 SHIFT KNOB (OLD 333527)
50  
333640 DC-SPEED CONTROL SWITCH (OLD 322994)
51  
313687 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D3X16 (BLACK)
53  
306952 STRAP (BLACK)
501  
307786 CASE
503  
983006 + DRIVER BIT NO.2 65L
Alternatief: 752382
504  
318312 SIDE HANDLE
505  
329897 BATTERY COVER
601  
303709 DEPTH GAUGE