Niet meer beschikbaar

DH14DL
Artikel
  
STANDARD ACCESSORIES
  
OPTIONAL ACCESSORIES
1  
306345 FRONT CAP
2  
306340 STOPPER RING
3  
325597 GRIP
4  
327879 BALL HOLDER
5  
324526 HOLDER PLATE (OLD 322811)
6  
322812 HOLDER SPRING
7  
325593 GEAR COVER
8  
305490 TAPPING SCREW D4X30 (W/FLANGE) BLACK
9  
NAME PLATE
10  
965469 RETAINING RING FOR D25 SHAFT
11  
944274 WASHER
12  
325594 LEVER
13  
872654 O-RING (1AP-10) (OLD 983540)
Alternatief: 889495
14  
327875 STOPPER
15  
949213 MACHINE SCREW M4X5 (10 PCS)
16  
306334 SPRING (A)
17  
306333 SECOND GEAR
18  
959156 STEEL BALL D7.0 (10 PCS)
19  
327876 CYLINDER
20  
327877 SECOND HAMMER
21  
301672 O-RING (B)
22  
311814 O-RING (P-15)
23  
327878 HAMMER HOLDER
24  
325601 STRIKER
25  
306326 O-RING (A)
26  
327880 THRUST WASHER
27  
325588 THRUST PLATE
28  
306976 SPRING (B)
29  
306324 PISTON
30  
321007 WASHER (A)
31  
325583 O-RING (I.D.61)
32  
306328 NEEDLE BEARING
33  
328479 INNER COVER (D)
34  
306322 PISTON PIN
35  
325587 SPACER
36  
327871 SECOND SHAFT
37  
325584 CLUTCH
38  
325585 RECIPROCATING BEARING
39  
306320 NEEDLE CAGE
40  
327872 FIRST GEAR
41  
995634 WASHER (B)
43  
324543 FELT PACKING (A)
44  
324545 VALVE
45  
324544 FELT PACKING (B)
46  
878609 O-RING (S-24)
47  
306312 FRINGER
48  
609DDC BALL BEARING 609DDC3PS2-L
49  
958915 WASHER (A)
50  
360808 ARMATURE DC 14.4 VOLT
51  
328482 MAGNET
52  
980865 WASHER (A)
53  
626VVM BALL BEARING 626VVMC2ERPS2S
54A  
334890
54  
328486 BRUSH BLOCK
55  
305812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK)
56  
999100 CARBON BRUSH (1 PAIR)
57  
319847 BRUSH CAP
58  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
59  
328491 HOUSING SET (A+B)
60  
322853 PUSHING BUTTON
61  
328484 DC-SPEED CONTROL SWITCH
62  
328480 LEVER
63A  
334881 TERMINAL SET
63  
328490 BATTERY TERMINAL ASS'Y
64  
HITACHI LABEL
65  
321918 HOOK ASS'Y (W/LIGHT)
66  
321672 TAPPING SCREW D2X6
67  
326276 LEVER (A)
68  
320288 V-LOCK NUT M5
69  
306952 STRAP (BLACK)
70  
319926 HOOK SPRING
71  
320881 SPECIAL SCREW M5 (A)
* 72  
326824 BATTERY BCL 1430 (EUROPE,AUS,NZL)
* 72  
326823 BATTERY BCL 1430 (USA,CAN)
501A  
337088 PLASTIC CARRYING CASE (OLD 328703)
502  
324548 SIDE HANDLE
503  
303709 DEPTH GAUGE
504  
CHARGER (MODEL UC 18YRL)
601  
303332 HAMMER DRILL CHUCK SET 13MM
603  
303335 RUBBER CAP
604  
321825 DRILL CHUCK AND ADAPTER SET
605  
303623 CHUCK ADAPTER (G) (SDS PLUS)
Alternatief: 744085
606  
321814 DRILL CHUCK 13VLRB-D
Alternatief: 752058
607  
995344 FLAT HD.SCREW M6X25 (A) (LEFT HAND) (NEW 744087)
Alternatief: 744087
608  
987576 CHUCK WRENCH FOR 13VLB-D,13VLR-D
Alternatief: 100106
609  
321813 DRILL CHUCK 13VLD-D
610  
303334 CHUCK HANDLE
611  
971787 DUST CUP
612  
931844 STOPPER
613  
971511Z BIT NO.2.25L (NEW 751151)
Alternatief: 751151
614  
971512Z + DRIVER BIT (A) NO.3 25L
615  
971794 ANCHOR SETTING ADAPTER A W1/4" (MANUAL)
616  
971795 ANCHOR SETTING ADAPTER A W5/16" (MANUAL)
617  
971796 ANCHOR SETTING ADAPTER A W3/8" (MANUAL)
618  
971797 ANCHOR SETTING ADAPTER A W1/2" (MANUAL)
619  
971798 ANCHOR SETTING ADAPTER A W5/8" (MANUAL)
620  
971799 ANCHOR SETTING ADAPTER B W1/4" (MANUAL)
621  
971800 ANCHOR SETTING ADAPTER B W5/16" (MANUAL)
622  
971801 ANCHOR SETTING ADAPTER B W3/8" (MANUAL)
623  
971802 ANCHOR SETTING ADAPTER B W1/2" (MANUAL)
624  
971803 ANCHOR SETTING ADAPTER B W5/8" (MANUAL)
625  
944477 COTTER
626  
303617 TAPER SHANK ADAPTER (SDS PLUS) NO.1
627  
303619 A-TAPER SHANK ADAPTER (SDS PLUS)
628  
303620 B-TAPER SHANK ADAPTER (SDS PLUS)
629  
303624 CHUCK ADAPTER (D) (SDS PLUS)
Alternatief: 744088
630  
302976 ANCHOR SETTING ADAPTER A (SDS+)W1/4X260L
631  
302975 ANCHOR SETTING ADAPTER A(SDS+)W5/16X260L
632  
303621 ANCHOR SETTING ADAPTER A (SDS+)W3/8X160L
633  
302974 ANCHOR SETTING ADAPTER A (SDS+)W3/8X260L
634  
302979 ANCHOR SETTING ADAPTER B (SDS+)W1/4X260L
635  
302978 ANCHOR SETTING ADAPTER B(SDS+)W5/16X260L
636  
303622 ANCHOR SETTING ADAPTER B (SDS+)W3/8X160L
637  
302977 ANCHOR SETTING ADAPTER B (SDS+)W3/8X260L
638  
303044 CHEMICAL ANCHOR ADAPTER (SDS+)12.7MMX90L
639  
306885 DUST COLLECTOR (B) ASS'Y
640  
306910 SOCKET ADAPTOR (B)
641  
944460 TAPER SHANK DRILL BIT D11X100
642  
944461 TAPER SHANK DRILL BIT D12.3X110
643  
993038 TAPER SHANK DRILL BIT D12.7X110
645  
944500 TAPER SHANK DRILL BIT D14.5X110
646  
981840 GREASE (FG-6A) (30G)
647  
308471 GREASE FOR HAMMER DRILL (70G)
648  
980927 GREASE FOR IMPACT DRILL (FG-6A) (500G)
649  
303046 BULL POINT (SDS+) 250MM(ROUND SHANK TYPE
650  
325149 GREASE (MOLUB-ALLOY NO.777-1) 75G