Niet meer beschikbaar

CR13VA
Artikel
1  
318486 WASHER (D)
2  
318453 RETAINING RING(E-TYPE) FOR D14 SHAFT
3  
318457 WASHER (F)
4  
878609 O-RING (S-24)
5  
318458 FELT WASHER
6  
318460 SEAL SLEEVE
7  
318459 V-RING
8  
318463 METAL (A)
9  
318462 GUIDE SLEEVE ASS'Y
11  
318481 HOLDER PIN
12  
318483 SPRING (B)
13  
318478 HOLDER SLEEVE (A)
14  
318479 HOLDER SLEEVE (B)
15  
959149 STEEL BALL D4.76 (10 PCS)
17  
318477 GUIDE WASHER
18  
318487 DUST WASHER
19  
318482 SPRING (A)
20  
318484 WASHER (E)
21  
318485 THRUST BEARING
22  
318455 BASE
23  
310222 TAPPING SCREW D4X8
24  
318495 HOLDER SPRING
25  
318497 BASE LEVER
26  
318471 FRONT COVER (B)
27  
318496 PUSHING BUTTON
28  
318494 SPRING (C)
29  
677495 FT-MACHINE SCREW M4X6
30  
318456 FELT COVER
31  
318468 GEAR COVER
32A  
319771 PLUNGER (A) (OLD 318824)
33  
318469 INNER COVER (A)
34  
318489 CHANGE SHAFT
36  
974577 RETAINING RING (E-TYPE) FOR D7 SHAFT
37  
945161 BRUSH CAP
38  
999043 CARBON BRUSH (1 PAIR)
39  
958900 BRUSH HOLDER
40  
318506 HOUSING
42  
307224 MACHINE SCREW M5X60 (OLD 943430)
43  
307028 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X25 (BLACK)
44  
303851 SEAL LOCK SCREW M4X10 (W/WASHERS) BLACK
45  
318490 CHANGE KNOB
46  
318470 FRONT COVER (A)
47  
318451 NYLOCK BOLT M6X35 W/FLANGE
48  
318452 WASHER (G)
49  
318493 BOLT M10
50  
318454 BASE ADAPTER
51  
318461 CUSHION RUBBER
52  
318488 SWING RAIL
53  
321136 SWING ROLLER (OLD 318492)
54A  
326585 PIN D6 (OLD 318491)
56  
6003DD BALL BEARING 6003DDCMPS2S
57  
318475 SUB SHAFT
58  
318476 BEARING COVER (B)
59  
949216 MACHINE SCREW M4X10 (10 PCS) (OLD 949216Z)
60  
967261 RETAINING RING FOR D17 SHAFT
61  
321121 RECIPRO PLATE (OLD 318466)
62  
6003VV BALL BEARING 6003VVCMPS2S
63  
939556 RETAINING RING FOR D35 HOLE (10 PCS)
64  
318474 SECOND SHAFT (A)
65  
318473 GEAR (OLD 321127)
66  
608VVM BALL BEARING 608VVC2PS2L
67  
6001VV BALL BEARING 6001VV
68  
302435 BEARING HOLDER
69  
949321 FLAT HD.SCREW M4X28 (10 PCS)
* 70  
360514E ARMATURE 220-230 VOLT
71  
318467 FAN GUIDE
* 72  
953174 HD.TAPPING SCREW D5X55 (OLD 956669)
* 72  
961501 HEX .HD. TAPPING SCREW D5X60
* 73A  
340479J STATOR 220-230 VOLT
* 74  
318509 HANDLE (B)
* 75  
318817 SWITCH 110 VOLT FOR GBR
* 75  
318505 SWITCH
76  
318499 SWITCH TRIGGER
78  
937631 CORD CLIP
79  
981373 TUBE (D)
80  
318508 HANDLE (A)
81  
318472 GRIP COVER
82  
938108 TERMINAL
83  
994273 NOISE SUPPRESSOR
* 84  
938051 CORD ARMOR D10.1
* 84  
953327 CORD ARMOR D8.8
* 85  
500447Z CORD 2,5M 2 X 1.0 H05VV-F (OLD 500395Z)
* 85  
500435Z CORD 2,5M 2 X 1.0 H05VV-F W/PLUG 13A/250V GBR
* 85  
500461Z CORD 3M 2 X 1,0 H05VV-F W/PLUG 16A CEE FORM 2P+E FOR GBR
* 86  
321960 SWITCH (1P SCREW TYPE)
87  
872971 RETAINING RING (E-TYPE) FOR D3 SHAFT
502B  
327054 CASE