Niet meer beschikbaar

CM7MC

Artikel
  
STANDARD ACCESSORIES
1  
994192 HEX.SOCKET HD.BOLT
2  
320227 PACKING GLAND
3  
320228 SEAL PLATE
4  
320234 SPINDLE
5  
990852 FELT PACKING (B)
6  
6302DD BALL BEARING 6302DDUCMPS2S
7  
320229 BEARING COVER (B)
8  
GEAR
9  
939542 RETAINING RING FOR D12 (10 PCS)
10  
323209 TAPPING SCREW D5X35 (W/FLANGE) BLACK
11  
984509 SEAL LOCK HEX. SOCKET HD. BOLT M5X14 (OLD 315636)
12  
320217 GEAR COVER ASS'Y
14  
331045 NYLON WASHER D14
15  
320219 SPRING
16  
306888 PUSH BUTTON
17  
320226 SPECIAL NUT M10
18  
PINION
19  
320221 SEAL WASHER
20  
320222 FELT PACKING
21  
6301DD BALL BEARING 6301DDUCMPS2S (OLD 994272)
22  
994208 RUBBER RING (B)
23  
320220 BEARING COVER (A)
24  
949236 MACHINE SCREW M5X10 (10 PCS)
25  
306890 LOCK PIN
26  
320218 O-RING
27  
330032 GEAR ASS'Y (OLD 320224 OR 320224)
* 28  
360594E ARMATURE ASS'Y 220-230 VOLT
* 28  
360594U ARMATURE ASS'Y 110-120 VOLT
29  
984271 HEX. HD.TAPPING SCREW D5X75 (OLD 963454Z)
* 30  
340546E STATOR 220 VOLT
* 30  
340546C STATOR 110-120 VOLT
31  
320215 FAN GUIDE
32  
321535 HOUSING ASS'Y
33  
NAME PLATE
34  
320232 BRUSH COVER
35  
305812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK)
* 36  
999089 CARBON BRUSH A.S. TYPE (1 PAIR)
* 36  
999061 CARBON BRUSH 7X17X22.5 (1 PAIR)
37  
320230 HANDLE (A)
38  
320216 DUST SEAL
39  
6000VV BALL BEARING 6000VVCMPS2L
40  
321536 BEARING BUSH ASSY (OLD 320244)
41  
HITACHI LABEL (A)
42  
322323 BRUSH HOLDER
43  
320231 HANDLE (B)
44  
320238 SWITCH W/SAFETY LOCK
* 45  
984750 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16
* 46  
960266 CORD CLIP
* 46  
331336 CORD CLIP
47  
981373 TUBE (D)
* 48  
940778 CORD ARMOR D10.7
* 48  
331335 CORD ARMOR D11.2 NEW
* 49  
500465Z CORD 4M 2 X 1.0 H07RN-F W/PLUG 16A CEE FORM 2P+E 110 VOLT
* 49  
321537 CORD 4M 2 X 1,5 H07RN-F (NEW 714520)
* 49  
500483Z CORD
50A  
336864 SIDE HANDLE
51  
331027 HANDLE ARM (B)
52  
331058 HANDLE ARM (A)
53  
331053 NYLON WASHER
54  
331037 HANDLE PLUG
55  
331026 GEAR BOX ASS'Y
57  
331059 HANDLE RACHET (NEW)
58  
331043 BOLT WASHER D12
59  
331044 BOLT M12X80
60  
HITACHI LABEL
61  
331028 ROLLER
62  
331031 ROLLER SPACER (30)
63  
331029 ROLLER SHAFT
64  
331052 KNOB BOLT
65  
331062 LOCK WASHER
66  
331040 SQUARE NUT M8
67  
331041 SHAFT CAP
68  
331046 HEX.SOCKET HD.BOLT M4X12
69  
331032 ROLLER SPACER (3)
70A  
937907Z WHEEL WASHER (C)
71  
331042 NYLOCK NUT M12
72  
331038 RUBBER GROMMET
73  
331050 BOLT M14
74  
331056 DUST GUARD (A)
75  
331054 @ DUST COVER (A) (NEW 332984)
76  
331034 BLADE WASHER
77  
331033 ROLLER SPACER (5)
78  
331035 DRIVE SHAFT
79  
331030 ROLLER SPACER (20)
80  
331049 HEX.SOCKET HD.BOLT M6X25
81  
331060 GEAR BOX CLAMP
82  
331051 NYLON NUT M5
83  
331048 HEX.SOCKET HD.BOLT M5X12
84  
331047 HEX.SOCKET HD.BOLT M4X20
85  
331055 @ DUST COVER (B) (NEW 332984)
86  
331057 DUST GUARD (B)
87  
331061 VACUUM COUPLING
88  
331025 DUST COVER ASS'Y CM7
89  
937033 FELT WASHER
501  
331036 WRENCH 22MM