Niet meer beschikbaar

CJ120V
Artikel
* 2A  
326288 CONTROLLER 220-240 VOLT
* 2A  
326286 CONTROLLER 100-110 VOLT
* 2  
321588 CONTROLLER ASS'Y 230-240 VOLT (OLD 325084)
* 2  
321589 CONTROLLER ASS'Y 110 VOLT
3  
314887 SWITCH (2P SCREW TYPE) W/LOCK
4  
305490 TAPPING SCREW D4X30 (W/FLANGE) BLACK
5  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
7  
994273 NOISE SUPPRESSOR
8  
960356 TERMINAL (A) M3.5 (10 PCS)
9  
321587 INTERNAL WIRE GRAY 260L
10  
311741 TERMINAL
11  
302488 EARTH TERMINAL
12  
981373 TUBE (D)
13  
980063 TERMINAL
14  
960266 CORD CLIP
16  
953327 CORD ARMOR D8.8
* 17  
500447Z CORD 2,5M 2 X 1.0 H05VV-F (OLD 500395Z)
* 17  
500237Z CORD 2,5M 2 X 1.0 W/O PLUG (OLD 500396Z,971517Z,971675Z)
* 17  
500240Z CORD FOR USA/CAN
* 17  
500450Z CORD 230 VOLT GBR
18  
321577 SEAL LOCK SCREW M4X10 (W/WASHER)
20  
608DDW BALL BEARING 608DDW (DISCON)
* 21  
360593E ARMATURE 220-230 VOLT
* 21  
360593U ARMATURE 110-115 VOLT (OLD 360593C)
22  
999041 CARBON BRUSH (1 PAIR)
23  
955203 BRUSH HOLDER
* 24A  
340818E STATOR 220V-240V
* 24A  
340818C STATOR 110V
* 24  
340545C STATOR ASS'Y 110-120 VOLT
* 24  
340545E STATOR ASS'Y 230-240 VOLT
25  
608DDM BALL BEARING 608DDMC2EPS2S
26  
321609 CHOKE COIL ASS Y
27  
321608 CHOKE COIL ASS Y
28  
321582 GUARD BAR
29  
321584 UPPER COVER
30A  
321572 CONNECTOR HOLDER
31A  
321570 CONNECTOR
32  
321569 CONNECTING PIECE
33  
940917 NEEDLE BEARING NTN K6X9X8T2
34  
940079 RETAINING RING FOR D8 SHAFT
35  
963351 WASHER (B)
36  
305742 WEIGHT HOLDER
37A  
321565 BALANCE WEIGHT
38  
321564 PACKING
39  
963349 WASHER (A)
40  
305738 ORBITAL CAM
41  
321563 GEAR ASS'Y
42  
957540 WASHER (A)
43A  
321988 ORBITAL PIN (OLD 305739)
44  
305740 FELT
45  
321562 GEAR COVER ASS Y
46  
949217 MACHINE SCREW M4X12 (10 PCS)
47  
673489 RETAINING RING (E-TYPE)
48  
949423 WASHER M4 (10 PCS)
49  
305752 SPRING
50  
321566 SEAL LOCK FLAT SCREW M5
51  
305755 HEX.SOCKET HD.BOLT (W/FLANGE) M5X12
52  
321578 CHANGE KNOB
53  
982454 SPRING (C)
* 54  
335297 STEEL BALL 5/32 (10 PCS)
55  
321583 CHIP COVER
56  
321592 FENCE
57  
958523 MACHINE SCREW (W/SP.WASHER) M4X8
58  
305592 NEEDLE D5X19.8
59  
321574 ROLLER HOLDER ASS'Y
60  
321580 LEVER SPRING
61  
321581 LEVER
62A  
325081 LEVER BOLT (OLD 321579)
64  
941625 METAL (C)
65  
321571 PLUNGER HOLDER ASS'Y
66  
873095 O-RING (P-16)
67  
321567 PLUNGER ASS'Y
68  
315500 MACHINE SCREW M4X8 (W/WASHER) BLACK
69  
321576 RUBBER BUSHING
70  
321573 BASE
71  
321575 BASE LOCKER
72  
949665 HEX.SOCKET HD.BOLT M5X14 (10 PCS)
73  
944458 HEX. BAR WRENCH 4MM
74  
322539 PIN
75  
322540 RETAINING RING
76  
322541 HOLDER FOR PLUNGER
77  
322542 SET SPRING
78  
882519 ROLL PIN D2X5
79  
323410 BLADE ROLLER
80  
959140 CONNECTOR 50091 (10 PCS.)
504  
321590 SPLINTER GUARD
505  
321586 SHUTTER
511  
336472 LATCH
512  
336473 HANDLE (HSC) NEW
513  
336474 HINGE
514  
337740 INNER TRAY
612  
321593 GUIDE
613  
321992 SUB BASE (A) STEEL
614  
321993 SUB BASE (B) PLASTIC
615  
321996 SPECIAL BOLT