Niet meer beschikbaar

C6BU2
Artikel
1  
302449 SPINDLE GEAR
2  
302433 BEARING HOLDER
3  
992013 SEAL LOCK FLAT HD. SCREW M5X14
4  
961807 BUSHING (OLD 961807Z)
5  
6003VV BALL BEARING 6003VVCMPS2S
6  
324677 SAFETY COVER
7A  
337100 RETURN SPRING (OLD 302463)
8  
302435 BEARING HOLDER
9  
990430 SEAL LOCK FLAT HD. SCREW M4X10
10  
302476 WASHER
12  
324674 SAW COVER
13  
305691 MACHINE SCREW M4X14 (W/WASHERS) BLACK
16  
324669 DUST COLLECTOR
17  
324139 SPECIAL BOLT
19  
304043 MACHINE SCREW M4X10 (W/WASHERS) BLACK
20  
302423 WASHER (B)
21  
324662 HEX.SOCKET HD.BOLT M8X15,5
22  
325060 RUBBER BUSHING
23  
322089 BEARING BUSHING
24  
608VVM BALL BEARING 608VVC2PS2L
25  
930703 BRUSH TERMINAL
26  
340424G STATOR ASS'Y 230 VOLT (OLD 340424E)
27  
953121 HEX.HD. TAPPING SCREW D5X50
28  
324675 FAN GUIDE
29  
360728E ARMATURE 230 VOLT
30  
324655 LOCK LEVER
31  
6001VV BALL BEARING 6001VV
32  
958130 RUBBER RING (OLD 996252)
33  
949686 ROLL PIN D6X40 (10 PCS)
34A  
337096 GEAR COVER ASS'Y
35A  
337097 CUSHION
36  
949794 FLAT HD.SCREW M6X20 (10 PCS)
37  
324660 KNOB
38  
676531 O-RING (P-7)
39  
303801 SLEEVE
40  
303838 RIVING KNIFE
41  
324664 HEX.SOCKET HD.BOLT M8X10
42  
324658 WING NUT M8
43  
949433 BOLT WASHER M8 (10 PCS.)
45  
302469 SLOTTED HD.SET SCREW M6X6 (SEAL LOCK)
46  
324679 BASE ASS'Y
47  
949425 WASHER M6 (10 PCS)
48  
302459 WING BOLT M6X17
49  
949214 SCREW M4X6 (10 PCS)
50  
949453 SPRING WASHER M4 (10 PCS)
51  
324659 GUIDE PIECE
52  
302457 BOLT (SQUARE) M8X30
53  
308479 BEVEL PLATE
54  
308480 RIVET D6X17
55  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
56  
324682 HOUSING ASS'Y
59  
324683 HANDLE COVER
60  
302434 MACHINE SCREW M5X45 (W/WASHERS) BLACK (OLD 303883)
61  
324680 INTERNAL WIRE BLUE 70L
62  
959141 CONNECTOR 50092 (10 PCS) (OLD 939558)
63  
316445 SWITCH (B) W/SAFETY LOCK
64  
946362 BEARING LOCK
66  
938307 PILLAR TERMINAL
67  
313505 WIRE BAND
68  
930039 NOISE SUPPRESSOR
70  
981373 TUBE (D)
71  
316444 DIAGONAL BOLT M8X105
72  
938477 HEX.SOCKET SET SCREW M5X8
73  
960685 BRUSH HOLDER (OLD 996270)
74  
999056 CARBON BRUSH (1 PAIR)
75  
945161 BRUSH CAP
76  
953327 CORD ARMOR D8.8
78  
937631 CORD CLIP
80  
316446 RESISTOR
81  
337102 GEAR COVER SET NEW
501  
302756 GUIDE
502  
872422 HEX. BAR WRENCH 6MM
503  
303338 KNOB
504  
325317 CASE
507  
336472 LATCH
508  
336473 HANDLE (HSC) NEW
509  
336474 HINGE
510  
337659 BOTTOM CUSHION
601  
317848 GUIDE RAIL ADAPTER ASS'Y
602  
317849 RAIL BAR
603  
317850 BAR
604  
317851 BAR
605  
301806 WING BOLT M6X15
606  
949237 MACHINE SCREW M5X12 (10 PCS)
607  
949454 SPRING WASHER M5 (10 PCS)