Rechte slijpmachines

GP2S2UTZ Rechte slijpmachine - 25 mm / 520 W
GP2S2UTZ
/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/dubbel_geisoleerd.gif

| krachtige motor | smalle ergonomische greep, 200 mm | koolborstels inwendig | hoog toerental | grote precisie bij slijpwerk

Bestelnummer GP2S2UTZ
Spantang ∅ (mm) 6
Capaciteit 0 - 25
Opgenomen vermogen (Watt) 520
Toerental onbelast (min.) 29.000
Greepdiameter (mm) 200
Lengte (mm) 359
Gewicht (kg) 1,7
Standaard accessoires 2 sleutels
Artikel
* 1  
331422 COLLET CHUCK 1/4"
2  
332452 BEARING LID (B)
3  
332453 SPINDLE
4  
6001VV BALL BEARING 6001VV
5  
932617 RING
6  
986011 TAPPING SCREW D5X30 (W/SP.WASHER)
7  
317807 GUARD PLATE
8  
331474 NOSE BRACKET
9  
6000VV BALL BEARING 6000VVCMPS2L
11  
987201 SEAL LOCK SCREW M4X10 (W/SP WASHER)
12  
949453 SPRING WASHER M4 (10 PCS)
13  
937876 BEARING COVER
15  
331475 INNER COVER
16  
981478 HEX. SOCKET SET SCREW M4X4
* 17  
360879E ARMATURE 220-230 VOLT
* 17  
360879U ARMATURE ASS'Y 110-120 VOLT
18  
319898 FAN GUIDE
19  
982021 HEX. HD. TAPPING SCREW D4X70
* 20  
340758H STATOR (A) 230 VOLT
* 20  
340758G STATOR ASS'Y (A) 110 VOLT
21  
315877 DUST SEAL
22  
608VVM BALL BEARING 608VVC2PS2L
23  
332804 WASHER M14
24  
314428 SLIDE KNOB
26  
317802 HOUSING
29  
999088 CARBON BRUSH
30  
317810 BRUSH HOLDER
31  
308536 SPRING
32  
317806 SLIDE BAR
33  
314429 SPRING
34  
995662 RUBBER RING (OLD 997511)
* 35  
332805 SLIDE SWITCH (2P PILLAR TYPE)
37  
314854 EARTH TERMINAL
38  
325566 NOISE SUPPRESSOR
40  
317808 TAIL COVER
42  
317811 SWITCH HOLDER
Alternatief: 376969
43  
937631 CORD CLIP
44  
981373 TUBE (D)
* 45  
953327 CORD ARMOR D8.8
* 45  
938051 CORD ARMOR D10.1
* 46  
500240Z CORD FOR USA/CAN
* 46  
500461Z CORD 3M 2 X 1,0 H05VV-F W/PLUG 16A CEE FORM 2P+E FOR GBR
* 46  
500435Z CORD 2,5M 2 X 1.0 H05VV-F W/PLUG 13A/250V GBR
* 46  
500237Z CORD 2,5M 2 X 1.0 W/O PLUG (OLD 500396Z,971517Z,971675Z)
501  
936553 WRENCH 12MM
502  
936638 WRENCH 17MM
503  
324548 SIDE HANDLE
504  
330061 FLANGED SLEEVE
601  
932624 COLLET CHUCK 3MM
602  
985135 COLLET CHUCK 8MM
603  
985136 COLLET CHUCK 1/8"
604  
939103 MOUNTED WHEELS KA-4 D6 SHAFT (10 PCS.)
605  
939104 MOUNTED WHEELS KA-5 D6 SHAFT (10 PCS.)
606  
939107 MOUNTED WHEELS KA-8 D6 SHAFT (10 PCS.)
607  
949021 MOUNTED WHEELS KA-12 D6 SHAFT (10 PCS.)
608  
949022 MOUNTED WHEELS KA-13 D6 SHAFT (10 PCS.)
614  
939120 DRESSER C36PV