Haakse slijpmachines 230mm

G23STWEZ G23ST WEZ DISC GRINDER & DIAMOND BLADE
G23STWEZ
/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/spindelblokkering.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/dubbel_geisoleerd.gif
Duurzame constructie tegen overbelasting | zeer lange levensduur door verbeterd koelmechanisme en bescherming van delen van de motor | stofvrij design | grote schakelaar 
Bestelnummer G23STWEZ
Slijpschijf ∅ (mm) 230
Opgenomen vermogen (Watt) 2.000
Toerental onbelast (min.) 6.600
Gereedschapsopname M14
Geluidssterkte (Lwa) dB(A) 89.7
Hoogte (mm) 82
Lengte (mm) 469
Gewicht (kg) 5,1
Standaard accessoires 1 sleutel, 1 zijhandgreep, 1 universeel diamantzaagblad
Artikel
1  
323209 TAPPING SCREW D5X35 (W/FLANGE) BLACK
2  
337641
3  
320219 SPRING
4  
337650 GEAR COVER ASS'Y
5  
937033 FELT WASHER
6  
320226 SPECIAL NUT M10
7  
6301VV BALL BEARING 6301VVCMPS2S
8  
330031 RUBBER RING
9  
337642 WASHER
10  
948391 RETAINING RING FOR D40 HOLE
11  
337640 FAN GUIDE (B)
* 12  
360982E ARMATURE 220-230 VOLT
* 12  
360982C ARMATURE 110 VOLT
13  
337639 FAN GUIDE (A)
15  
939542 RETAINING RING FOR D12 (10 PCS)
16  
949236 MACHINE SCREW M5X10 (10 PCS)
17  
320229 BEARING COVER (B)
18  
6302VV BALL BEARING 6302VVCMPS2S
19  
990852 FELT PACKING (B)
* 20  
320234 SPINDLE
21  
320228 SEAL PLATE
22  
320227 PACKING GLAND
23  
994192 HEX.SOCKET HD.BOLT
24  
949760 HEX.SOCKET HD.BOLT M8X25 (10 PCS)
* 25  
338292 WHEEL GUARD ASS'Y
* 26  
334456 WHEEL WASHER (C) (OLD 937928Z)
* 27  
937923P WHEEL NUT 5/8"-11UNC
28  
306890 LOCK PIN
29  
330688 GEAR AND PINION SET
* 30  
340888E STATOR ASS'Y 220-230 VOLT
* 30  
340888C STATOR ASS'Y 110 VOLT
31  
330029 DUST SEAL
32  
6000VV BALL BEARING 6000VVCMPS2L
* 33  
337643 HOUSING
34  
337646 BRUSH HOLDER
* 36  
999059 CARBON BRUSH (1 PAIR)
* 36  
999093 CARBON BRUSH A.S. TYPE (1 PAIR)
37  
337649 BRUSH COVER
38  
305812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK)
* 40  
338295 SWITCH 2 PILLAR TYPE W/LOCK 110 VOLT
* 40  
320238 SWITCH W/SAFETY LOCK
* 40  
320239 SWITCH W/SAFETY LOCK W/LOCK
41  
930804 TERMINAL M4.0 (10 PCS.)
* 42  
981373 TUBE (D)
* 42  
961820 TUBE (D) (OLD 961820Z)
43  
331336 CORD CLIP
* 44  
958049 CORD ARMOR D8.2 (OLD 958049Z)
* 44  
940778 CORD ARMOR D10.7
* 44  
337918 CORD ARMOR D11.6 NEW
45  
337645 HANDLE (B)
46  
337644 HANDLE (A)
* 47  
500435Z CORD 2,5M 2 X 1.0 H05VV-F W/PLUG 13A/250V GBR
* 47  
500492Z CORD (CORD ARMOR D10.7) NEW SEP
502  
872422 HEX. BAR WRENCH 6MM
603  
310337 SUPER WHEEL WASHER
604  
323993 PIPE HANDLE SET (OLD 322141)
605  
985597 BOLT M14
606  
332797 WHEEL GUARD (FOR CUTTING)
609  
332796 CUTTING WHEEL GUARD 180 MM W/O BASE