Haakse slijpmachines 125mm

G13BYEQWDZ Haakse slijpmachine met rem - 125 mm / 1.320 W
G13BYEQWDZ
/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/veiligheidsslipkoppeling.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/spindelblokkering.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/dubbel_geisoleerd.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/aanloopstroombegrenzing.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/uvp.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/brushless.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/electric_brake.gif

lichtgewicht slechts 2,2 kg | koolborsteloze motor | elektronische rem, stopt binnen 2 seconden | hoge, snelle slijpsnelheid | kickbackbeveiliging | overbelasting beveiliging | thermische beveiliging | 0-volt herstartbeveiliging | aanloopstroombegrenzing | dodemansschakelaar | vervangbare filters minimaliseren schade veroorzaakt door het binnendringen van vreemde voorwerpen in de motor

Bestelnummer G13BYEQWDZ
Slijpschijf ∅ (mm) 125
Opgenomen vermogen (Watt) 1.320
Toerental (min.) 10.000
Motorrem
Aanloopstroombegrenzing
UVP (User Vibration Protection)
Triaxiale vibratiewaarde (ah) m/s² 5,7
Gewicht (kg) 2,2
Standaard accessoires 1 sleutel, 1 anti-vibratie zijhandgreep
Artikel
1  
328643 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X23 (BLACK)
2  
301944 PUSHING BUTTON
3  
338332 GEAR COVER ASS'Y NEW
4  
309191 SPECIAL NUT M6
5  
338337 BALL BEARING 608S NEW DEC
6  
334940 BEARING HOLDER NEW
7  
361032 ROTOR NEW
8  
338346 FAN GUIDE NEW
9  
341069E STATOR ASS'Y 220-240 VOLT NEW
11  
338336 DUST SEAL NEW
12  
374287 SENSOR MAGNET (OLD 371232)
13  
338341 SEAL LOCK SCREW M3X5 (W/WASHER) NEW
14  
301943 LOCK PIN
15  
939542 RETAINING RING FOR D12 (10 PCS)
16  
334942 SLOTTED HD. SCREW M4 (SEAL LOCK) NEW
17  
6001DD BALL BEARING 6001DDUCMPS2S (OLD 980925)
18  
372126 FELT PACKING NEW
19  
372123 PACKING GLAND NEW
20  
307127 SEAL LOCK SCREW (W/SP. WASHER) M4X12
21  
372183 FRINGER NEW
22  
371672 SLEEVE (B) NEW
23  
371673 BELLEVILLE SPRING (B) NEW
24  
371674 SUPPORT BODY (B) NEW
25  
373074 SPINDLE (C)
26  
316107 HEX. HOLE BOLT M5X20 (W/WASHERS) (OLD 900162-05020)
27  
337231 WHEEL GUARD ASS'Y NEW
28  
371677 WHEEL WASHER (C) NEW
29  
339579 WHEEL NUT M14 NEW
30  
338338 GEAR AND PINION SET NEW
31  
376312 HOUSING NEW
32  
NAME PLATE
33  
306664 TAPPING SCREW D4X40 W/FLANGE
34  
376207 CONTROLLER ASS'Y 220-240 VOLT NEW
35  
BRAND LABEL
36  
376208 SWITCH LEVER ASS'Y NEW
37  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
38  
372980 TUBE
39  
959140 CONNECTOR 50091 (10 PCS.)
40  
338334 CORD CLIP NEW
41  
305720 TAPPING SCREW D4X12 (W/FLANGE)
42  
953327 CORD ARMOR D8.8
43  
376209 TAIL COVER SET (OLD 376221) NEW
44  
307811 TAPPING SCREW D4X16 (W/FLANGE) (BLACK) (OLD 930446)
Alternatief: 305812
45  
376313 Vervang stoffilters
46  
500247Z CORD (NEW 714500)
Alternatief: 714500
47  
608DDM BALL BEARING 608DDMC2EPS2S
501  
336865 SIDE HANDLE (VIBRATION-ABSORBING) (OLD 325496)
Alternatief: 325496
502  
938332Z WRENCH
Alternatief: 711271
503  
944458 HEX. BAR WRENCH 4MM
601  
316822 D. C. WHEELS 125MM A36Q (25 PCS.)
Alternatief: 752552
602  
937826Z WASHER NUT
603  
937825Z RUBBER PAD
Alternatief: 753806
604  
314062 SANDING DISCS 125MM C-P16 (10 PCS.)
605  
314063 SANDING DISCS 125MM C-P20 (10 PCS.)
606  
314064 SANDING DISCS 125MM C-P24 (10 PCS.)
607  
314065 SANDING DISCS 125MM C-P30 (10 PCS.)
608  
314066 SANDING DISCS 125MM C-P36 (10 PCS.)
609  
314067 SANDING DISCS 125MM C-P40 (10 PCS.)
610  
314068 SANDING DISCS 125MM C-P50 (10 PCS.)
611  
314069 SANDING DISCS 125MM C-P60 (10 PCS.)
612  
314070 SANDING DISCS 125MM C-P80 (10 PCS.)
613  
314071 SANDING DISCS 125MM C-P100 (10 PCS.)
614  
314072 SANDING DISCS 125MM C-P120 (10 PCS.)
615  
332788 CUTTING WHEEL GUARD 125 MM W/O BASE
616  
332787 CUTTING WHEEL GUARD 125 MM WITH BASE
617  
339775 COSMO MOLYBDENUM GREASE NO.1 (400G) NEW