Mixers

UM22VYSTUAZ Dubbele mixer - 1.800 W / 2 x 135 mm - M27 aansluiting
UM22VYSTUAZ
/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/dubbel_geisoleerd.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/electronic.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/aanloopstroombegrenzing.gif
grote mix capaciteit | soft grip handgrepen met stalen frame | aanloopstroombegrenzing | overbelastingsbeveiliging | variabele snelheid | schakelaar gemakkelijk bedienbaar
Bestelnummer UM22VYSTUAZ
Capaciteit 2 x 135 mm
Opgenomen vermogen (Watt) 1.800
Toerental onbelast laag (min.) 150-300
Toerental onbelast hoog (min.) 300-650
Gereedschapsopname M27
Gewicht (kg) 6,4
Standaard accessoires 2 x mixgarde 135 mm
Artikel
*60  
333637 CORD (NEW 714500)
1  
375046 HANDLE ASS'Y (L) NEW
2  
375047 HANDLE ASS'Y (R) NEW
3  
375067 SWITCH NEW
4  
333609 CLAMP
5  
375060 SCREW ST4.2X12 (2 PCS.) NEW
6  
375058 INDUCTANCE UNIT NEW
7  
375056 SCREW M8X14 (4 PCS.) NEW
8  
375068 CIRCUITRY BOARD NEW
9  
375059 SCREW ST3X14 (2 PCS.) NEW
10  
375049 WIRING GROOVE (R) NEW
11  
375048 WIRING GROOVE (L) NEW
12  
375053 SCREW ST3.9X16 (6 PCS.) NEW
13  
333615 SCREW M5X20 (4 PCS)
14  
375083 SLEEVE (R) NEW
15  
375084 SLEEVE (L) NEW
16  
375091 SHAFT RING D40 NEW
17  
375092 DUST COVER NEW
18  
375094 BEARING 6203RS NEW
19  
333620 PIN
20  
375086 SPINDLE NEW
21  
375087 KEY NEW
22  
375093 BEARING 6002Z NEW
23  
375088 SHAFT RING D17 NEW
24  
375089 SPINDLE GEAR NEW
25  
375090 SHAFT RING D12 NEW
26  
375075 SHAFT RING D9 NEW
27  
375077 SHAFT NEW
28  
375078 SHAFT RING D26 NEW
29  
375079 GEAR NEW
30  
375080 BEARING 6000Z NEW
31  
375102 SECOND PINION ASS'Y NEW
32  
375085 BEARING COVER ASS'Y NEW
33  
375095 PINION NEW
34  
375096 PARALLEL KEY NEW
35  
375097 DOUBLE GEAR NEW
36  
375098 WASHER M16 NEW
37  
375076 GEAR BOX ASS'Y NEW
38  
375682 CABLE 0.75 (5 PCS.) NEW
39  
375050 CABLE 3X0.5X0.23 NEW
40  
375057 HOB NEW
41  
375081 ARMATURE ASS'Y NEW
42  
375055 CABLE COVER ASS'Y NEW
43  
333630 SCREW M5X25 (4 PCS)
44  
375069 CONTROLLER NEW
45  
333634 PROTECTIVE GUARD UM16VST
46  
333635 REAR COVER UM16VST
47  
375061 SCREW ST3.5X16 (2 PCS.) NEW
48  
375072 CARBON BRUSH (2 PCS.) NEW
49  
333632 BRUSH CAP (2 PCS) UM16VST
52  
375071 MOTOR BOX ASS'Y NEW
53  
375070 SCREW ST5X65 (2 PCS.) NEW
54  
375101 STATOR UM22VYST NEW
55  
375054 AIR GUIDE SHIM NEW
56  
375082 LEVER ASS'Y NEW
57  
375099 PIVOT D6X90 NEW
58  
375100 COULISSE NEW
59  
333636 SLEEVE
501  
375615 STIRRER SET (R/L)