Machines 36V

CD3605DAW2Z Accu metaal cirkelzaag - 46 mm - 36V

CD3605DAW2Z
/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/brushless.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/compact_lightweight.gif/templates/hitachi-powertools-be/image/icons/producticons/multi_volt.gif
| krachtige motor | hoge zaagsnelheid | met ACS functie, toerental past zich aan volgens de belasting | terugslagbeveiliging | LED verlichting | machine exclusief lader en accu's in HSC IV koffer
Bestelnummer CD3605DAW2Z
Zaagblad ∅ (mm) 125
Asgat ∅ (mm) 20
Zaagdiepte 90° (mm) 46
Toerental onbelast (min.) 2400 - 3600
Afmetingen L x B x H (mm) 286 x 193 x 236
Gewicht (kg) 2,9
Standaard accessoires HSC IV
Artikel
1  
374360 LOWER GUARD NEW
2  
374253 RETURN SPRING NEW
3  
939548 RETAINING RING FOR D22 (10 PCS)
4  
374254 WASHER (A) NEW
5  
374352 TCT SAW BLADE 125MM-D20 HOLE-NT28
6  
374255 WASHER (B) NEW
7  
338917 HEX FLANGE BOLT NEW
8  
374357 SAW COVER (B) NEW
9  
324894 SPECIAL BOLT NEW
10  
333781 MACHINE SCREW M4X12 BLACK (W/WASHER)
11  
374356 SAW COVER (A) NEW
13  
307882 WING NUT M6 NEW
14  
374347 DUST COVER NEW
15  
324891 CAP NEW
16  
361100 ROTOR ASS'Y NEW
17  
305691 MACHINE SCREW M4X14 (W/WASHERS) BLACK
18  
374247 LOCK LEVER NEW
19  
334225 SPRING NEW
20  
374241 LED (A) NEW
21  
375405 GEAR COVER (A) NEW
22  
329975 WASHER (A)
23  
316487 RETAINING RING FOR D11 SHAFT
24  
338925 FIRST GEAR NEW
25  
319567 O-RING (S-15)
26  
930511 FEATHER KEY 4X4X10
27  
374250 SECOND SHAFT ASS'Y NEW
28  
606ZZM BALL BEARING 606ZZMC3PS2S
29  
374239 BEARING HOLDER NEW
30  
374252 BEARING HOLDER ASS'Y NEW
31  
951039 MACHINE SCREW (W/SP.WASHER) M4X12
32  
375031 BOLT (SQUARE) M6X20 NEW
33  
374251 SPINDLE GEAR SET NEW
34  
949203 MACHINE SCREW M3X8 (10 PCS)
35  
338922 BEARING COVER NEW
36  
6901VV BALL BEARING 6901VVCMPS2L
37  
374781 SPRING NEW
38  
374780 KNOB NEW
39  
338899 TRIGGER NEW
40  
371907 SWITCH NEW
41  
373914 MV LABEL (B) NEW
42  
341046 STATOR FET PCB ASS'Y NEW
43  
374302 HANDLE SET (GREEN) NEW
44  
375104 MACHINE SCREW M4 (W/WASHERS) NEW
45  
374240 HOUSING SET NEW
46  
336554 CUSHION NEW
47  
338928 RUBBER BUSHING NEW
48  
375110 WASHER NEW
49  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
50  
374358 BASE (C) NEW
51  
942827 RETAINING RING (E-TYPE) FOR D8 SH
52  
374246 LEVER NEW
53  
374248 LOCK NUT NEW
54  
375106 WAVE WASHER NEW
55  
374359 SPACER NEW
56  
338914 COVER NEW
57  
307811 TAPPING SCREW D4X16 (W/FLANGE) (BLACK) (OLD 930446)
59  
949686 ROLL PIN D6X40 (10 PCS)
60  
373913 MV LABEL (A) NEW
61  
320975 WASHER
62  
371750 BATTERY BSL 36A18 (EUROPE.AUS.NZL)
502  
329897 BATTERY COVER
503  
944459 HEX. BAR WRENCH 5MM
504  
337528 CASE ASS'Y (STACKABLE)
505  
336472 LATCH
506  
336473 HANDLE (HSC) NEW
507  
336474 HINGE
508  
375343 INNER TRAY (A) CD3605DA HSC NEW
509  
375344 INNER TRAY (B) CD3605DA HSC NEW